Octavia - led diodove svetla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

0905487133
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.07.2007 13:34
Zdieľať na Facebook

Octavia - led diodove svetla

Príspevok od používateľa 0905487133 »

ahojte chcem sa opytat ci neexistuju zadne led diodove svetla na octaviu ci sa neda napisat do angelsu ze je dopyt po tzakom niecom nakolko preco hocijake auta maju led diodove svetla a octavie ma len take cire zadne skrede svetlá nedalo by sa mi poradit ci nieco take exituje ako nepriklad na audi ci golfoch?????? proste pekne plne diodove zadné svetla na octavii neexistuje nic take ????
sakaltt
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 22.02.2009 15:40
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sakaltt »

tam aspon nejake existuju, ale na Stilo nic. ani len blinkre :D
hlavne ze na DACIU LOGAN su angel a devil eyes..
Italy Power !!
:200:
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

ja som tiez pozeral na moju Mareu Weekend (chapem, ze to je uz starsie auto), ale tiez nic.
Ani v Polsku ani v Cine.. :41c2:
Leon5216
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 17.07.2010 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Leon5216 »

Ak niesu diodove svetla, mozes skusit diodove ziarovky do normalnych svetiel, tie moderne (drahsie) maju uz super svietivost, aj ked reakcia policajtov bude :3020:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

radsej setri na udrzbu a ked mas vela penazi tak si kup auto
0905487133
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.07.2007 13:34
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia - led diodove svetla

Príspevok od používateľa 0905487133 »

0905487133 napísal:ahojte chcem sa opytat ci neexistuju zadne led diodove svetla na octaviu ci sa neda napisat do angelsu ze je dopyt po tzakom niecom nakolko preco hocijake auta maju led diodove svetla a octavie ma len take cire zadne skrede svetlá nedalo by sa mi poradit ci nieco take exituje ako nepriklad na audi ci golfoch?????? proste pekne plne diodove zadné svetla na octavii neexistuje nic take ????
normalne uvazujem poslat email priamo vyrobcovi nech stym daco urobí
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

vyrobcovi? Skodovke? Alebo nejakym cinanom? Nebud smiesny, skoda casu a mailu :d :D
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia - led diodove svetla

Príspevok od používateľa ivko1 »

0905487133 napísal:
0905487133 napísal:ahojte chcem sa opytat ci neexistuju zadne led diodove svetla na octaviu ci sa neda napisat do angelsu ze je dopyt po tzakom niecom nakolko preco hocijake auta maju led diodove svetla a octavie ma len take cire zadne skrede svetlá nedalo by sa mi poradit ci nieco take exituje ako nepriklad na audi ci golfoch?????? proste pekne plne diodove zadné svetla na octavii neexistuje nic take ????
normalne uvazujem poslat email priamo vyrobcovi nech stym daco urobí
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
...chceš sa odlíšiť ??? Kúp si iné auto, také ktoré nevidíš na každom rohu, a nebudeš potrebovať ani trápne svetlá , ktoré majú velmi podobný design pre mnoho áut . Aspon nebudeš musieť potom riešiť ako utesniť jedno svetlo pretože máš v nom vodu...
Skús aspon trošku pouvažovať čo sa zmení , ked vymeniš origo svetlá za čínske. Podla mna úplne nič, iba oberieš sám seba o kopec prachov, miesto toho si radšej natankuj, bude to mať ovela vyššiu užitočnú hodnotu...
Ideálne by bolo keby tieto "doplnky" boli úplne zakázané...
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 76 neregistrovaných