Felicia - vymena vlozky zamku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jakub123
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13.08.2009 23:04
Zdieľať na Facebook

Felicia - vymena vlozky zamku

Príspevok od používateľa jakub123 »

minule som si vymenil vlozku,nakolko som par mesiacov musel otvarat cez central spolujazdca a ked uz aj ten dosluzil, nieje moc pohodlne chodit cez kufor,kt. mimochodom "sam od seba po dlhom oddychnuti zas funguje " :)
keby to niekto chcel riesit, par zamku sa da kupit za cca 20 eur,v servise by mi to spravili vraj za 20 minimalne na 1 stranu,cize kto potrebuje zmenit vlozku,da sa celkom pekne usetrit 40 . Staci zlozit calunenie,kt. drzi na asi 5 sroboch, vytiahnut taku plastovu kravinu,co sluzi ako kolajnica pre okno,na to som si pekne zanadaval, problem je to vybrat,nie to este vlozit nazad. a potom sa uz da dostat k samotnej vlozke.
Tu odporucam pouzit klin,s pomocou neho spravit paku a jemne vytlct kovovu listu,kt. drzi samotnu vlozku.

pribudol mi na zvazku novy kluc.Nevidel som,ze by sa dal kupit spolocne aj na startovanie,doteraz som to mal v jednom kluci. Iba ak podla serioveho cisla,ale to uz zrejme bude vyssia cena...
skstrelec
Príspevky: 185
Dátum registrácie: 18.10.2008 11:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skstrelec »

Gratulujem . :300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vložka sa dá preskladať podľa pôvodného kľúča...

A ešte otázka - nedá sa tá vložka vybrať bez demontáže čalúnenia, nedrží ju zboku dverí skrutka?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cicmanec napísal:Vložka sa dá preskladať podľa pôvodného kľúča...

A ešte otázka - nedá sa tá vložka vybrať bez demontáže čalúnenia, nedrží ju zboku dverí skrutka?
Nie.Je to vložka poistená zvnútra dverí plechovou podložkou.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Aha, ok, nevedel som. Fabie/Octavie to už myslím majú zboku...
janoooo
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 25.04.2009 09:37
Zdieľať na Facebook

ach jaaj

Príspevok od používateľa janoooo »

sak chlpy co tu riesite uplne jednocha vec prides na vrakovisko a povies tipkovy ze ces zamky na feldu ale ze sa ti nece davat vela love za servis tak na vrakaci si priplati 10e za celedvere aj zo zamkom a ked mu povies ze tie strae si moze nehat tak verim tomu ze ti ich aj prehazde tam na mieste a budes mat nove zamky aj vdvere vo farbe a servis nech sa splachne


na traych autach ked sa nam nece rozoberat tak vymenime celu cast :) :3c90:
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 89 neregistrovaných