Škoda Octavia 1.9 tdi ´98 - Nejde radiť

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rastosnv
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.08.2010 15:31
Zdieľať na Facebook

Škoda Octavia 1.9 tdi ´98 - Nejde radiť

Príspevok od používateľa rastosnv »

Caute vseci.

Som tu prvy krat tak ked spravim nejaku chybu tak sa ospravedlnujem. mam OCT 1,9TDI 98 motor AGR naj.200000km. po dlhsej jazde mi zacalo tazko radit rychlosti az do tej miery ze som dosiel domov na 4ke po dialnici a v nudzy prehadzoval s medzyplynom. spojka zjavne zmäkla a pri zaradeni spiatocky to malo zvuky ako na vetrieske. dala sa zaradit iba po par zoslapnutiach spojky.
Tak zacala vymena:najprv pomocny valec potom hlavny. nepomohlo. teraz je dole prejodovka ale okrem vysmykanej lamely co pri tych km nie je divne ziadna ina chyba nie je vidiet. Neviem ci to s tym suvisi ale predtym mi sem tam spravilo to ze pri prudsom podradeni dole kopcom mi to zarapcalo.Bojim sa ze vymenim spojku aj so zotrvacnikom a bez efektu.

Dopredu dakujem.
alpiners2
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 02.10.2006 22:19
Bydlisko: Rimavská Sobota
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alpiners2 »

synchrónové kolieska, ;-)
rastosnv
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.08.2010 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rastosnv »

ano valce som daval nove a to odvzdusnovanie neviem, robil to servisak a zostava mi verit ze ano. spojkovy kit vymenim tak ci tak ked je to uz dole skor som sa nevedel rozhodnut ci menit aj so zotrvacnikom pre istotu. tie kolieska sinchronu nemaju vpliv len na jednotku a spiatocku?
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 82 neregistrovaných