poradte mi prosim---diferencial,kupa auta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

brngy
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.06.2010 16:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brngy »

moja ponuka stale plati...nechcem sa na to vysrat ako mi tu radia iny.... takato vec sa uz aj mne stala a bol som rad ze predavajuci mi tiez prispel...
Tvoj brat mi ponuka 200e ja davam teda 400e ale prid si po diferak ku mne ...Po tom co si pisal ostatnym a este aj to ze predavajucemu, akoze mne nakopes rit tak nikam nejdem...nebudem riskovat, ze ma tam daš zbiť . : ) ... alebo si dame cestu na polovicu a niekde sa stretneme.... ja som spravil viac nez dost...




Od: comkajaro
Komu: lakinooo
Zaslal: 26 júl 2010 11:36
Predmet: hmm
chod do p*** ty hovedo,,,,a nepis mi uz,,ak by som ta chytil,,,papulu ti roztrepem za tvoje slova
-----------
SS c.2:

Od: comkajaro
Komu: lakinooo
Zaslal: 26 júl 2010 11:37
Predmet: h
ty mna neskusaj a nevnucuj mi ,,vec ze ja som ho j***...
-----------

Ty sa spametaj a postav sa do radu hned za murata, si druhy v poradi. :d :D
tritonsf
Príspevky: 545
Dátum registrácie: 30.08.2006 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tritonsf »

2MATRIX napísal:Neviem čo chce akože henten riešit,kúpi 13 ročné hnilé auto,ešte ktomu M,pritom dobre musel vediet,že M3 daval každý jeden vodič dobre na plču a že za tých 13rokov to štýlom jazdy ked to vkuse jazdilo tak že to len obmedzovač a ručná brzda brzdila musí byt všetko 5x viac opotrebované ako stará škoda 120,musí to mat dobre vyhonený motor,tlmiče,komplet všetko a ako zdravo uvažujuci človek mal toto vediet,a odložit si aspon 2000€ hned na vymenu olejov,rozvodov a prípadné investicie ktoré ho pri tak starom auto takej triedy čakaju skoro každý den,lenže on vydel M3 kupil to za posledené čo ma,a nemá ani posraných par € na diferak ani na odtahovku,ty si bol oboznamený z stavom auta,a už je len velká solidarita že ti predavajuci ponukol že ti polovicu zaplatí čo ak ti klakne motor tak on ti ma dat nový?zaruku ti na 13r auto nikto nedá ak nemáš na opravy mal si ist do kie alebo fiatu a povedat im že chceš nové auto to stou 7ročnou zarukou a nie M3,som zvedavý ked ti odide niečo podstatne drahšie čo budeš robit potom,nemal si kupovat auto ktoré bolo celý život len vytačané a driftované a maximalne zanedbavané ako každé jedno M3.


:300f: :300f: :300f: uplny suhlas :2f93:
EX:Passat B4 1Z, Passat B5.5 AVF, Audi A4 AHF, Golf 4 ALH, Fabia combi LPG
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

comkajaro napísal:KONCIM,,VSETKYM DAKUJEM,,AJ TYM CO MAJU V HLAVE,,,SLAMU,,,,,A HLAVNE TYM,,,RAD BY SOM ICH NIEKEDY STRETOL OSOBNE,,FAKT,,,,V ZIVOTE,,A POVEDAL MI,,JA SOM TEN A TEN...ZVYSOK BY BOL NA PREKVAPENI.....
Len tak ti poviem... Nad každeho frajera, je vačší frajer.
wolly
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 02.11.2007 15:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wolly »

nezvyknem prispievat na forum ale studujem ho pravidelne ... ale toto co vyvadza comkajaro :D :D :D
chlape uvedom si ze jednotlive sucasti auta podliehaju opotrebeniu... opotrebenie diferencialu(teda ked tak hovoris ze si ho neodfajcil ty) na m3 sa ti nezda normalne?? na takychto autach by som sa necudoval ani difiku, ani tomu keby to zralo olej a podobne
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Comkajaro,chapem tvoj hnev aj ja som mal podobnu skusenost s predavajucim.
Pripajam sa ale k tym,co ti radia aby si sa dohodol 50:50-je to ferova ponuka.
bleifrei
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.04.2007 22:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bleifrei »

Teraz nieco k veci. Niekde tu bolo pisane, ze v diferaku bol pred nedavnom meneny olej. Ak tam nebol dany original olej so schvalenim BMW, mohlo to byt celkom zarucene pricinou nahleho umrtia diferaku.
bleifrei
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 24.04.2007 22:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bleifrei »

Prave ze moze. To nie je skodovka, tej nevadilo ani ked som chodil bez oleja.
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

skutočnosť, že niekto vyhodí 7000 eur za 12 ročné auto je už samo o sebe predpokladom na diagnózu. Spôsob, akým sa pacient vyjadruje, túto diagnózu len potvrdzuje.

rád pomáham, ale v tomto prípade nepomôžem.
Toretto
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 05.06.2006 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Toretto »

na m3 je pevnejší dif a brngy mal ešte american verziu ta ma menší vykon takže ešte lepšie pre dif a dalšia vec u starších aut sa ten posudok bere troška inak ako pri napr aute 2 ročnom.. a skritá zavada je napr že si zatajil,že auto bolo rozbité a dojdeš nato časom.... a najdeš napr dvôkazový material z poistovne v tom pripade by brngy prehral ale trvalo by to tak 2 roky (vlastná skusenosť).ja osobne by som, auto hned vrátil a trval na oprave lebo by ma to asi rovnako sralo ako teba ale uspech 50 na 50 je už podla man uspech....
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktorDDD »

podľa mňa najľahšie odhalenie vady diferáku je práve driftovanie, keď ten diff je vo vyššej záťaži a keďže driftoval spolu s tebou tak s tým ti aj ukázal že je differák v poriadku, takže asi toľko k zákonom a skrytým vadám ktoré tu meliete dokola, ja som tiež kúpil bawo, najazdil som možno 500km a do auta som nasypal 400€ na opravy a vôbec som neobťažoval predávajúceho, veď je to staršie auto tak som s nejakými investíciami počítal, a keď si idem kúpiť M-ko tak si nechám minimálne 2tisícky na prípadné opravy keďže M-ko je náročné na údržbu a nenaťahujem sa s predávajúcim o 200€ ale som rád že sa mi snaží pomôcť a zoženie mi druhý differák, v dnešnom svete je málo takýchto ľudí ktorý ťa sotva poznajú ale snažia sa pomôcť, ja by som to cenil
comkajaro
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16.10.2009 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa comkajaro »

ved dakujem za kazdy prispevok od vas,,kazdy tu ma svpoju pravdu,,,tak ako aj ja,,ako aj predavajuci,,,som dohodnuty z nim tak uz to neriesim,,nerieste to,,mohol by som tu pisat sto slov o tom ake boli reci,,ake su ciny,,atd,,nechajme to uz tak,,nikoho nebudem odsudzovat za nazory a ani na ich reakcie,,,tak jedine ak toto niekto este nezazil na vlastnej kozi,tak nech zazije a potom ozaj nech prosi aj on o radu,pomoc,,ja som neprosil,,,ja som pisal a skusenostiach z tymto,,,kym som nevedel a nesedel u pravnika,,,,je to vzdy 50/50,,aj v sudnom konani,,tak ako aj ja by som mohol vyhrat,tak aj on,,,ale su tam mnohe veci,,ktore sa daju......aby si.........cize ?? neriesim sud,,cca 1,5 az 3 roky,,,seriem na nejakych 200 eu,,nech je spokojny predavajuci ze ho predal....mozno doplatil na tom este najlepsie,,nie kazdy by konal tak ako aj ja,,,fakt,,bolo tu sto inych nazorov ako by konali....ale necham to uz tak,,ja viem ake stare je to auto,,to mi tu nemusite pisat,,,ale ja reagujem,,reagoval som na predavajuceho,,ako sa v niektorych veciach k tomu staval,,,vydiskutovali sme si to,,uz to neriesim,,dik kazdemu za jeho,,,srdcervuce slova,,aj tym ktory drzali pri nom,,a pozn ate ho,,ako vidim,a dik tym co drzali aj so mnou,,,nic v zlom,,,,jaro
division
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 29.09.2009 12:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa division »

pravdu mate mozno obaja,mozno nie.co ste sa dohodli my nevieme,ale dovol mi moj nazor a postreh :
citujem ten tvoj zakon:.....má kupujúci právo na primeranú zľavu z dojednanej ceny zodpovedajúcu povahe a rozsahu v/ady......
!!!!na primeranú zľavu!!!!!
nuka ti 50/50 a tebe sa podla jeho slov nepacilo ani 85/15...

chciet 100% zlavu pri 13rocnom aute...

klobuk dolu.
brngy
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.06.2010 16:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brngy »

division napísal:pravdu mate mozno obaja,mozno nie.co ste sa dohodli my nevieme,ale dovol mi moj nazor a postreh :
citujem ten tvoj zakon:.....má kupujúci právo na primeranú zľavu z dojednanej ceny zodpovedajúcu povahe a rozsahu v/ady......
!!!!na primeranú zľavu!!!!!
nuka ti 50/50 a tebe sa podla jeho slov nepacilo ani 85/15...

chciet 100% zlavu pri 13rocnom aute...

klobuk dolu.

Tak pani konci to tak ze Ja predavajuci davam 400e a kupujuci dava 200e + montaž.... Cestu si davame na polovicu... stretneme sa niekde medzi mestami...
comkajaro
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16.10.2009 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa comkajaro »

Tak pani konci to tak ze Ja predavajuci davam 400e a kupujuci dava 200e + montaž.... Cestu si davame na polovicu... stretneme sa niekde medzi mestami...tak pani,,toto davno nie je aktualna vec od dotycnej osoby....MOJE VYDAJE UZ PRESIAHLI 500 EU,TAK SI MYSLIM,,ZE TO OZAJ NIE JE VEC,,,DOHODA,,NA POLOVICU...ALE DOTYCNA OSOBA VIE CO UROBILA,,CO ROBILA,, A AKO SA SNAZILA VYKLUCKOVAT Z TOHO,,TAK AKO SOM TU MAL NAPISANE,,,CHLAPE,DAJ TO NA SUD,,,PRESNE TATO VETA JE PRE MNA TERAZ AKTUALNA...pozdravujem kazdeho zucastneneho,,okrem dotycnej osoby,,predavajucej tento ,,VRAK.,pre mna je tento clovek,,podvodnik,,,len a len,,,aky sa hral svety,,pravy opak....
comkajaro
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 16.10.2009 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa comkajaro »

nuka ti 50/50 a tebe sa podla jeho slov nepacilo ani 85/15... mne sa pacilo,,,vsetko to,,co bolo na zaciatku,,,ale koniec je iny trocha,,kamos,,,,ozaj iny a poriadne...ja som za auto do dnesneho dna dal uz 7500 eu,,,a bolo na predaj za 6900...tak to nie je 50/50...kde a kto je teraz ..charakter...len kopu a kopu a kopu problemov okolo toho mi vznikli...

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 80 neregistrovaných