Fabia - elektronika dveri

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Ciment
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.03.2009 11:13
Zdieľať na Facebook

Fabia - elektronika dveri

Príspevok od používateľa Ciment »

Zdravim,

mam takyto problem na fabia elegance r.v 2000. Spociatku mi na spolujazdcovych dverach nefungovala signalizacia otvorenych dveri, to mi dako nevadilo. Ale teraz sa k tomu pridali este nefunkcnost stahovania okna a tiez nefunkcnost elektronickeho nastavovania spatneho zrkadla. Vsetko na spolujazdcovych dverach. To okno a spatne zrkadlo chvilu ide a chvilu nie. Mohol by to byt daky kontakt elektroniky, alebo neviem. Neviete mi niekto poradit kde by som mal hladat chybu, alebo to mam nechat na odbornikov?

Dakujem
Type-R
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.11.2008 22:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Type-R »

Kamarat mal podobny problem a zial boli hnile kable....

Verim ze to nebude tvoj pripad len pisem jednu y moznosti :(
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Tá signslizácia svetla otvorených dverí je vadný mikrospínač v zámku dverí, mal som ten istý problém na fir, fabke, ale v servise menia celý zámok cca 180-200,- €, je to problém celého koncernu O1, VW G, B.
Ciment
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 18.03.2009 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ciment »

tak na to kaslem,

viac ma sere to stahovanie okna a ovladanie zrkadla. Teraz som to skusal: ked som pootvoril dvere, zacalo to fungovat. som zvedavy dokedy.
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Ešte tu je návod ako zámok opraviť ak ti pomôže, alebo nejaký zručný kamarát, tu je celá téma o tom http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=1 ... h&start=30
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 86 neregistrovaných