Octavia I - z klimy ide iba teply vzduch

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tibkac
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 17.09.2009 08:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibkac »

Asi nie je freón.
rendy1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.01.2010 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendy1 »

ale je,,,,vsak to sme pozerali ako prvu vec,,,
janosik93
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 15.10.2009 14:31
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janosik93 »

ventilatory sa ti spustia?
rendy1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.01.2010 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendy1 »

spustia sa mi,,ibaze na mna dokazu fucat iba horuci vzduch,,,
janosik93
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 15.10.2009 14:31
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janosik93 »

a chladič klimatizacie v predu je aký? je teply? trubky od klima komtresora? jedna ma byť tepla, a jedne velmi studena
0908797696
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29.03.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 0908797696 »

zdravim...ja som riešil klimu 3 týždne.tiež fukala iba teplý vzduch...vymenil som čerpadlo a prečistil chladiče a klima ide ako diva...a to mi vag tiež nic nevypisoval...podľa mna to bude to čerpadlo
termoo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 04.05.2009 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa termoo »

CLIMATRONIC ,GOLF,96kw,KLIMA FUKA NO NECHLADI,NEZOPINA SPOJKA KOMPRESORU-ZASE! PISEM ZASE,LEBO TENTO PROBLEM SOM RIESIL ROK SPAT,VYMENIL SOM VTEDY SKATULKU POD BATERKOU (RIADIACA JEDNOTKA KLIMATIZACIE).VAG=4FA =Servomotor přetlakové klapky Climatronic. TIETO CHYBOVE HLASENIA MI V VW PRIPADEJU PRINAJMENSOM ZMETOCNE.TENTO RAZ TO VYPADA ZAS NA SKATULKU POD BATERKOU A ZAS ééčka V PRDELY A ZAS NA JAK DLHO????
rendy1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.01.2010 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendy1 »

TAKZE KLIMU SOM OPRAVIL....
nakoniec som meral na konektore k spojke klimatizacie,,ci mi tam ide 12V,,ale nic neslo, ani s nastarotavným autom, ani s vypnutým,,stale bolo napajanie spojky bez prudu. Ale ventilatory na sahare mi klimatizacia spustila, takze problem musel byt dakde v kably po ceste do spojky. Problem som odstranil tak, ze priamo z napajania ventilatora sme potiahli kabel s 12V do tejto spojky,,,a klimatizacia uz normálne funguje. Dufam iba, ze tento kabel medzi ventilátorom a spojkou klimatizacie nevadi,,,podla mechanika to maximalne nevydrzi poistka,,,tak uvidime, co to bude robit,,,
termoo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 04.05.2009 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa termoo »

nieje to najstastnejsie riesenie ale kazdopadne funkcne,aspon pri manualnej klime,ak mas climatronic,tak koli 50eckam (tolko stoji r.j.)riskujes kompresor za 1000€
rendy1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.01.2010 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rendy1 »

no ja mam praveze climatronic...a ako by sa mi mohol pokazit kompresor, kedze do jeho spojky ide stale tolko isto V ako by aj islo?
Mozes mi poslat link na riadkiacu jednotku, ktoru by bolo vhodnejsie vymenit?

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 81 neregistrovaných