Fabia 1.4 MPI - slabší tlak vo valci

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tominob
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.01.2008 16:48
Zdieľať na Facebook

Fabia 1.4 MPI - slabší tlak vo valci

Príspevok od používateľa tominob »

Zistili to na emisnej kontrole, že jeden valec je slabší, odporučili nám výmenu sviečok, po výmene sa nič nezmenilo. Môže byť chyba v zapalovacom moduly alebo niečo s valcom alebo môže prepúšťať ventil, že zle tesní? Ďakujem
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

zabehni za mechanikom, ktorý Ti odmeria kompresiu, zistí, či je vadný ventil, alebo je niečo s valcom, piestnymi krúžkami.

na druhej strane, ak Ti na netesný valec odporučia vymeniť sviečky, tak si o profesionalite technika na emisnej myslím svoje, rovnako ako na zistenie.
Naposledy upravil/-a martincichy v 07.07.2010 20:50, upravené celkom 1 krát.
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

aj mne sa zdá čudné že na emisnej kontrole zistili slabý tlak vo valci nechceli len nejaké to všimné ?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ja by som to videl na otocnu podlahu...( trip road ) :d :D

to snad nie je pravda..este by som popraosil zadavatela, aby nam napisal, kde sa nachadza tato skvela emisna kontrola, aby sme vedeli pripadne odporucit odbornika...

:b:
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

už som to tu raz tak odlahčene písal že pokial sa z auta nevalí hustý čierny dym tak s tým treba jazdiť a nie na tom hladať chyby :40bd: viem že je to extrémne napísané ale niektorým ludom sa to musí takto napísať aby sa negovali práve také vyjadrenia emisných technikou čo chcú z ludí ťahať eurá :3020:
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 82 neregistrovaných