Škoda Octavia - Kde tankovať LPG?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dobreauta
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 13.09.2006 14:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dobreauta »

Kvalitu zistiš asi tak že si dlhodobo odsleduješ dojazd km pri čerpani do plna na jednotlivych čerpaciačkach.
mareno13
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 01.05.2006 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareno13 »

skus napisat aj skadial si mozno z okolia kam chodevias ty skor poradia.
Napr v NR chodievam do firmy motorgas,ZM maju ten isty plyn kusok od autobusky,v LV chodim na slovnaft
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

popravde ak jazdis vela, nemas sancu zistit rozdiel medzi tankovanim LPG na roznych miestach,lebo to zavisi os druhu ciest, rychlosti jazdy a mnohych dalsich parametrov...standardne na slovnaftke som zacal tankovat....alebo v TT je jedna pumpa, kde maju za 0,47 centa, tak tam..ved nech sa uspora ukaze, nie?..:D
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

no nieje plyn ako plyn,moje skusenosti najlepsi je na slovnafte,a dobra skusenost s plynom na omw ale maju malo cerpaciek ak mozes vyhybaj sa pokutny m cerpackam pancovany z rumunska,polska aine smejdy radsej dalej a kvalitu a smejd tak do starej favoritky a zigulaka ,moje skusenosti :28b7:
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

m.kocik napísal:no nieje plyn ako plyn,moje skusenosti najlepsi je na slovnafte,a dobra skusenost s plynom na omw ale maju malo cerpaciek ak mozes vyhybaj sa pokutny m cerpackam pancovany z rumunska,polska aine smejdy radsej dalej a kvalitu a smejd tak do starej favoritky a zigulaka ,moje skusenosti :28b7:
dovolím si oponovať - z poľska sa na slovensko dováža naozaj veľmi kvalitný plyn firmou FLAGA- berie od poľského výrobcu KRAK-GAZ a čo som odjazdil hromadu kilometrov, tak môžem povedať, že flaga a slovnaft patria medzi najlepšie.
mori79
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 04.06.2006 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mori79 »

aj mne sa najviac pozdava FLAGA
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

.....skoro vsetci zanevieraju na jurki ale ja tankujem lpg do mojho nakupneho vozika (felicie) iba tam a zatial ziadny problem. Rozhoduje cena, stoji tam okolo 0,43 € za liter. Ale ked som mal octaviu 1,8 lpg som tankoval flaga
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

biznisman napísal:Scorpi ty mas auto na pľyň?
jedna foobia sla do plynu, ano...a vyzera to tak, ze zmenim orientaciu na benzin+LPG

414 km za 18 evri.. :41c2:

:d :D

no, jeep bude nasledujuci benzin, a ide do plynu tiez..:D
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

.... Kde tankovat lpg ??? U scorpiho na dvore :40bd:
Jany75
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.04.2009 18:45
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jany75 »

Jedna skúsenosť , keď jazdím na plyn v SR svieti mi kontrolka chek motora , porucha výfukových splodín po vymazaní chyby sa znovu rozsvieti po cca 100 km. A teraz pozor kontrolka mi zhasla minulí rok na dovolenke v Bulharsku . Tankoval som LPG v Rumunsku a Bulharsku najazdené na ich plyn cca 2000 Km. Po natankovaní v SR kontrolka svieti znova . Jazdím s Passatom B5,5 1,8T. Tak neviem ako je to s kvalitou LPG u nás . V BG som videl jazdiť na plyn nové mercedesy , BMV X5 , AUDI Q7. :190: :190:
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 90 neregistrovaných