Octavia - brzdenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fabinko3
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 11.10.2009 20:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Octavia - brzdenie

Príspevok od používateľa fabinko3 »

Dobrý den, môžte mi poradiť? Vlastním Octaviu r.v. 2001 a mám taký problém že ked idem rýchlostou 40-60km za hod. a začnem brzdiť tak mi dosť značne trasie volantom. Pri väčšej rýchlosti je všetko v poriadku...čím to je ??? Už som 2krát menil kotuče aj došťičky a stále to robí...aj disky som dal skontrolovať - su rovné....už si neviem rady. Mali ste stým niekto taký problém??? Pradte ako to odstránim Dakujem za pomoc..
Naposledy upravil/-a fabinko3 v 30.07.2011 16:15, upravené celkom 1 krát.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

capy, vole, geometria...
eLITA55
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 07.11.2007 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eLITA55 »

aj mne to robilo nieco podobne na golfe IV a vymenil som capy,stabilizacne tycky dal spravit geometriu a pokoj!!!
janoXYZ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 06.11.2009 21:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janoXYZ »

môže to byť aj ložiskom
futy
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 19.03.2010 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa futy »

Ja som mal ten istý problém na Bore, mala najazdené 80T . 1x sa menili pri 50t a potom pri80t.Náprava skontrolovaná , čapy, uloženia, tlmiče, ložiská, kĺby. Tie čo sa menili pri 80t tak to začalo zase po cca3,5t mierne hádzať ale už sa mi nechcelo zase nové kotúče tak som jazdil ale pri 24t sa to začalo viacej prejavovaŤ tak som dal kotúče stiahnuť na stroji od peterson technik priamo na nábojoch a teraz mám na nich cez5T a zatial perfekt. Pri stáčaní na sústruhu je to na hovno lebo tam to je upnuté inak ako priamo na vozidle.
Po stiahnutí mali ešte 21,4 mm a spodná hranica je 19mm. Pred stiahnutím ti zmerajú hádzavosť nábojov, ak majú väčšiu ako 0,02 tak su v kk...e a trešba meniť náboje aj s ložiskami a to je palba jedna strana 200,-€. Inak toto je choroba O I, GIV a Bora.
tu máš stránku http://www.peterson-technik.sk/hlavna-stranka tam nájdeš aj servisy kde to robia. Veľa zdaru.
mk-r
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 04.06.2009 10:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mk-r »

mám v ponuke za slušnu cenu naboje aj s originál ložiskami
rozvody@gmail.com
eclipsse
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 17.02.2009 20:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eclipsse »

toto mozu robit aj vadne pneumatiky,ked sa poskody kord a preumatika je tak trochu ako vajce,skus,prehodit pneu,predne za zadne,mne sa toto stalo sice este na starej 120tke,moze sa to stat ked truchu rychlejsie vybehnes na obrubnik
Annarosedec
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.07.2022 21:18
Zdieľať na Facebook

Re: Octavia - brzdenie

Príspevok od používateľa Annarosedec »

Koupil jsem auto z Polska. lepší kvalita. Žádné problémy s registrací auta. Formality jsem vyřídil s pomocí tlumočníka. (tłumacz czesko polski https://skrivanek.pl/tlumaczenia-czeski/.
:zg282: :zg282: jsem šťastný
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných