Volvo XC 60 , 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mato0850
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 03.01.2017 12:48
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo XC 60 , 2017

Príspevok od používateľa mato0850 »

Oco13 aká motorizácia Vitara? Už ten hybrid?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo XC 60 , 2017

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie čistý benzín , ich nájazdy nie sú velké tak tam palivo nehrá rolu. Ale napríklad mám kamošku tu v NZ , manžel jej kúpil Priusa (asi), a dievča vraví že za dva roky počula benzínový motor len raz. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mato0850
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 03.01.2017 12:48
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo XC 60 , 2017

Príspevok od používateľa mato0850 »

Nemám skúsenosť :) V každom prípade tie dodatočné baterky v mild hybridoch len ďalšie riziko investície a starostí do budúcna. S pribúdajúcim vekom plechov to bude na zváženie, čo bude menšie zlo, či staršie a kus líška a či novšie ošetrené a baterka+ .
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo XC 60 , 2017

Príspevok od používateľa seven549 »

fzubaty napísal: 19.09.2023 12:27 sevenove príspevky čítať nemusíš. Sú plné fantazmagórií.
tak mu porad ty fantazmagoria.ale ze porad co ma kupit co je dobre co vydrzi.lebo za posledne dni len frfles z posledneho ako matovic.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo XC 60 , 2017

Príspevok od používateľa seven549 »

pby napísal: 19.09.2023 12:23

suhasim no.. kodiaq som mal v hladaciku na zaciatku potom som zacal do zoznamu zaradzovat dalsie a dalsie auta..
-s tym ze do buducna predat volvo ako myslis? tazko sa predavaju pre ten servis okolo?
-a tiez to ze cakas na posledne kusy z linky pred prichodom novej gen. auta - su lepsie? Ako viem ze ideal auto po FL ma vychytane muchy len tie posledne kusy ma zaujali..
-no a kodiak, hej 2.0 TDI alebo TSI inak to nevidim- naftu som nemal bojim sa blbosti okolo a servisu - tsi mam aktualne v 3gen fabii (1.2 e211) nemam nic proti tomu motoru a vraj prave ten moj model ma najlepsiu spolahlivost z cele rodiny tsi - no celkovo nemaju dobru povest tie motory (nestudoval som to podorobne)
auta posledne facelifty su najpremakanejsie maju lepsie vymakaju diagnostiku nemaju take poruchy ako ich prvy clenovia.no je tam aj nevyhoda ak treba kupit nejaky diel pouzity z ineho auta tak nepasuje.uz sa mi stalo ze vonkajsia klucka dveri nesedi vnutrom.alebo konektor nejaky nepasuje.alebo karosarsky diel predfacelift ma 3 sroby pofacelist len 2.a uplne na inom mieste.


ja sa nezaujimam o vela aut.vyberiem si len jedno porovnam z 5 aut prevadzkove naklady a ceny beznych originalnych dielov.nemecka dialnica ma naucila ze co nieje original diel to nevydrzi ani rok v akcii.u mna je rok 40 000km.zaklad je aby som to utiahol aj taku vec,ked prdne tesnenie pod hlavou z mesacneho platu.alebo treba menit spojku,alebo komplet napravy.

koli cenam nafty a benzinu ma premiovky typu 3.0d 3.0i nezaujimaju

skodovky su teraz take ze da sa to zivit a origo dieloch.jasne ze tie diely sa nekupuju priamo v servise skoda.

volvo dobre sa kupuje ako aj japonce korejce idu za dobre ceny a to laka lebo auta su mlade malo km.ked pride na predaj treba na to mysliet ze lacnejsie si kupil a teraz musis ist tiez lacnejsie ako koncern.pretoze slovensko je zacielene na koncern vw.a slovak radsej kupi vytahaneho kodiaqa ako dobre volvo.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo XC 60 , 2017

Príspevok od používateľa fzubaty »

seven549 napísal: 19.09.2023 23:32 tak mu porad ty fantazmagoria.ale ze porad co ma kupit co je dobre co vydrzi.lebo za posledne dni len frfles z posledneho ako matovic.
Ty tu pises nezmysli cely cas, od kedy si sa zaregistroval.

Nech kludne kupi to volvo. Ziaden problem. Ak ma clovek na take auto, ma aj na servis.

Nie kazdy je odkazany ny darovane auta, ktore ledva prechadzaju STK.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo XC 60 , 2017

Príspevok od používateľa oco13 »

Ziaden problem. Ak ma clovek na take auto, ma aj na servis.
Koniec témy bol viac o tom že pri následnom predaji majú Volvá nižšiu cenu ako ostatné značky. Teda, že zadávatel bude mať zrejme väčší prepad hodnoty ako pri inej značke. :4012:
Ale to sú len teoretické úvahy, stačí stretnúť na kruháči takého oca13 a už nie je čo predávať. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných