Volvo V90 cc

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Záleží s čím sa porovnáva. V rukách a vlastníctve slováka je nákladná aj 4q mechanická prevodovka.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
eyo
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.08.2006 11:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eyo »

AISIN urcite nie je najnakladnejsi, ale napriklad ZF alebo GETRAG maju lacnejsie diely. Pripadne dokazu vymenit kus za kus. Repas prevodovky nie je len o hydromenici, ale aj o lamelach, mechatronike atd. Co je vela, co je malo si kazdy posudi sam. Pre zadavatela: Volvo je urcite dobre a konfortne auto, chybu nespravis. Treba od neho cakat len kludnu a pohodlnu jazdu, aj ked daleko za hranicou MPR. (Neskrtene verzie). Ziadne sportove ani nahanackove ambicie necakaj :D. V priamke rychle, na klukatej ceste pohodlne.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Sam mam aisin od nova,nie po 10 rokoch a 10 majiteloch... na hydromenic padla volba presne z toho dovodu ze pri dobrom spravani vydrzi dlhsie ako napr dsg... ta uz z principu sa opotrebovava viac ako klasicky hydromenic. Zjednodusene pravdepodobnost nakladnej opravy je asi mensia ked sa budem spravat ako clovek a hlavne neuverim dozivotnej naplni v prevodovke.
samaelz
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 06.01.2009 11:46
Zdieľať na Facebook

Re: Volvo V90 cc

Príspevok od používateľa samaelz »

Duro61 napísal:Zdravim. Uvazujem o kupe jazdeneho 2,3rocneho volva v90 cc. Nejake skusenosti ci uz s motorizaciou, benzin, nafta nerozhoduje. Co môžem cakat co sa tyka nakladov na servis? Je cenovo porovnateľný napr a mercedesom? Dakujem za kazdu skusenost, radu.

Volvo všeobecne- mam V70 cca 9 rokov a kúpil by som ju znova. Niekto písal, že na rovine komfortné a rýchle , v zákrutách komfortné :-) – úplne súhlasím . Je to tažké rodinné auto . Na V 90 som trosku počul ponosy na motory, ale to od EURO 6 asi na všetky. Ak nemáš veľký nájazd, radšej benzín ten cca 180 kw. Servis - treba sa prihlásiť na volvo fórum a tam nájdeš referencie. Sú aj dobre značkové za slušnú cenu. (Som z BB ale na servis chodím do ZV.)
PS : existuje aj predaj zánovných Volvo priamo z fabriky – sú to ich 1-2 ročné služobáky ktoré boli repasované (ma to ale iba par dealerov) a ak sa ti da robia aj diplomatic a ex patriot sales – tam je potom brutálne dobrá cena – hladaj info . Myslím že tieto veci robia iba v Čechách (https://www.volvocars.com/intl/buy/purchase/diplomat)
Duro61
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.10.2020 23:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Duro61 »

Kde sa viem prihlasit prosim ta na to volvo forum?
eyo
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20.08.2006 11:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eyo »

wien
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.10.2010 16:38
Zdieľať na Facebook

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !

Príspevok od používateľa wien »

https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram
Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných