D4 D5 T5 T6

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

romane46
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 06.10.2013 19:39
Zdieľať na Facebook

D4 D5 T5 T6

Príspevok od používateľa romane46 »

Zdravim vás.
Chcel by som presedlať na na značku Volvo.
Známi má S60 T5 rok 2013 a nevie si ju vynachváliť.
Ja skoro prt viem o tejto značke ale chcem ak kôli sebe a rodine ísť do S60 alebo XC60 len chcel by som skúsiť ten jeho motor T5 alebo aj tu T6.
Je tu niekto z vás s nejakou osobnou skúsenosťou?
Ďakujem krásne za odpovede.
Pekný zvyšok dňa prajem ????‍♂️????‍♂️????‍♂️
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

T6 sa nemontovala vsade, auticka su velmi specificke svojim severskym interierom ktory nesadne kazdemu (tebe sadol kedze sa o tom bavime). Kolega mal XC90 T6, dvojturbovy 2.9i benzin, ked sa tomu zacalo pribijat na podlahu tak sa spomalovala rotacia zeme a horeli brzdy (a prevodovka pustila šťavu, oprava len 3.200 eur).
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ty si jak môj kamoš...
Vyberá auto, pýta sa aj na benzínáky, ale vždy ho to nejak zatočí k dieslom.
Dnes telenovela samozrejme pokračovala, Rav 4 s D-CAT motorom a zasa človek musí opakovať jak papagáj to isté, D-CAT od Toyoty nebrať, je toho plný internet, nikto to nechce, preto to je za "dobrú cenu", presne tak ako sú za "dobrú cenu" dieslové Mazdy, dieslové Subaru a všetky vydojené dieslové koncerny (najlepšie tie s 3.0TDI)...

Asi tak ako tebe kamoš chváli T5 (benzinák) a ty sa samozrejme pýtaš aj na kachle a hned mi je jasné že o benzíne neuvažuješ, lebo takmer žiaden slovák nemá GULE na to aby si kúpil silný benzín, čo si pýta +-10l, alebo nebodaj ešte viac
Keby si chcel iba benzín nebudeš sa pýtať na D4 a D5
Napísať odpoveď

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných