Volvo C 70 verzus Volvo xc90

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

llara
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 07.06.2009 00:54
Bydlisko: Zilina
Zdieľať na Facebook

Volvo C 70 verzus Volvo xc90

Príspevok od používateľa llara »

Nazdar každemu.Len ma prosim nevysmejte..jednoducho fakt neviem.Takže ak mate blbe poznamky,tie naozaj nepotrebujem.Tie som počuval od svojej ex už dosť. :d :D K veci..Volvo mam rad,netreba vysvetlovať.Mam možnost kupit C70 2,3T5 rok 98.Je ako z tovarne...doslovne.Preverena od a po z.Krasny a extremne zachovalí kusok,samo že benzín.O auto starane ako o člena rodiny.Mam dve male deti..mam ich cca 2krat masačne..auto ma dve dvere..neviem či tam strčim autosedačky auto budem prevažne použivat sam,detičky len na presuvanie a pripadne na dovolenku cca 2krat do roka.1300km tam a naspät..beham prevažne len mesto.C70 je jednoducho stara poctiva praca a umelecke dielo..aj motor.Neviem či je vhodne na tak dlhe trate.Potom nasleduje xc90 tka..bol moj sen ked me boli manželia ale vravim si načo mi je take velke auto..ale zase,prečo nie?XC 90 samozrejme staršie..len určite nie LPG..myslim že stači aj ta 134kw..benzínove neviem ako su na tom..takže ak niekto niekedy riršil niečo podobne a či sa nejako poučil ..budem rad ak mi poradite,viem že obe auta su v podstate legenda..z ktoru nikde nič nepokazím.Takže zhrniem to..beham len mesto a prevažne sam,priklanam sa k benzínu a hlavne k praktičnosti..dakujem priatelia za pochopenie či nazor,
Napísať odpoveď

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných