VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

speedmann
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 26.05.2007 09:01
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa speedmann »

Kto sa chce tak veľmi vrátiť do minulosti , odporúčam sadnúť na lietadlo a vystupit niekde v sibírskej rici. Možno by sa mu rozsvietilo v hlavičke, alebo by zamrzol. Len nechápem prečo Vaša dcéra je vo Švajcu, keď tatino má také pokrokové názory. :bye:
speedmann
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 26.05.2007 09:01
Zdieľať na Facebook

Re: Sharan 7M - prevodovy olej - srob

Príspevok od používateľa speedmann »

cicmanec842 napísal: 28.12.2023 23:05 Hej, a filtre na komínoch fabrík, plné rieky rýb a toxické odpady z Dimitrovky pekne uskladnené a zlikvidované a tak ďalej, že? Ty si proste debil a už by ti konečne mali zakázať sem písať tie svoje bludy do každej témy!!! Lenže to by som chcel veľa, to sa robí len ak niekto nesúhlasí s Milankom, že? :3c90:
:3dcline:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa oco13 »

speedmann napísal: 01.01.2024 23:23 Kto sa chce tak veľmi vrátiť do minulosti , odporúčam sadnúť na lietadlo a vystupit niekde v sibírskej rici. Možno by sa mu rozsvietilo v hlavičke, alebo by zamrzol. Len nechápem prečo Vaša dcéra je vo Švajcu, keď tatino má také pokrokové názory. :bye:
Takže - lahké vysvetlenie - tu som sa narodil, na túto krajinu som nastavený na toto podnebie , tú chcem žiť aj zomrieť. Ja sa nechcem vrátiť do minulosti, ja len tvrdím, že v minulosti všade na svete žili LEPŠÍ ludia. Pokrok vedy a techniky spôsobil, že sa máme lepšie a čím sa človek má lepšie tým väčšia sviňa sa z neho stáva.
To je moja skúsenosť za 60 rokov na tomto svete a napríklad aj táto vedecká študia to potvrdzuje https://medium.seznam.cz/clanek/hana-st ... stva-20556
A prečo je dcera vo švajci - lebo si tam našla frajera a aj manžela, Ja som tiež tam kde som si našiel manželku, spravil to aj moj otec a ďalšie miliony chlapov na celom svete. Aké jednoduché.
Ak sa opýtate ludí v mojom a staršom veku či sú spokojní s vývojom spoločnosti tak 90% vám povie že nie, a rovnako by to dopadlo aj pred 100 rokmi. :o
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
speedmann
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 26.05.2007 09:01
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa speedmann »

..jasné švajčiar prišiel na SK a stretli sa,samozrejme, že on vedel po slovensky. :40bd: Aká škoda,že nestretla mužíka na SK a určite by s ním potom pálila do SOJUZU.
lubos zimovcak
Príspevky: 3435
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, to, že ľudstvo zanikne oveľa skôr, než začnú byť podmienky pre život neznesiteľné, to je fakt.
Že nikdy nedosiahneme na planéty v iných slnečných sústavach, to je ďalší, Zem je jednoducho príliš malá na tak obrovský projekt, nemá dostatok surovín.
A čo je na tých myšiach, pokusu úplne scestné, tie myši pošli/ podochli/ , kvôli príbuzenskému páreniu..., stačí si spomenúť na ..., tu musím prestať, snáď sa dovtipis.

Nie z lásky k blížnemu ponúkali Eskimaci, ale aj iné kmene svoje manželky hosťom... ;-)
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa fzubaty »

oco13 napísal: 02.01.2024 11:42 A prečo je dcera vo švajci - lebo si tam našla frajera a aj manžela
To jej jeden chlap nestaci?
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 926
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa db69 »

oco13. A je Švajčiar alebo "Švajčiar" ? poznám x dievčat čo si zobrali niekoho vonku,ale máximalne tak 1-2 zo 100 má origo Európana.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa oco13 »

Tam je to naopak až 75% domácich má nevesty a manželov cudzincov a nielen z europy. Uvidíme ako sa u nich prejaví "multikulti" Keď mladá učila na škole tak z 30 študentov boli len dvaja švajčiari (rodení), lebo je tam velmi vela "švajčiarov" ktorých rodičia sú aziati, alebo španieli, či taliani. Len je zaujímavé, že nikde po europe nenachádzam cudzincov z ameriky - žeby im tam bolo tak dobre, alebo sú takí sprostí že ich nikde nechcú. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
tuninka
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa tuninka »

tí američania, ktorí sa majú v Amerike dobre, tak tí nie sú nútení emigrovať, a tí čo sa majú zle nemajú pasy (iba tretina američanov má platný pas) a peniaze na to, aby vycestovali, aby sa inde uchytili, nevedia a nechcú sa učiť nový jazyk a hlavne nemôžu mať dvojité občianstvo
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 7M - prevodovy olej , srob

Príspevok od používateľa oco13 »

No dobre ale to by malo platiť aj o iných krajinách, či nie?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 99 neregistrovaných