VW T-roc R-line

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ersii
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2020 17:57
Zdieľať na Facebook

VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa ersii »

Ahojte, chystam sa kupit novy t-roc r-line 1.5tsi dsg, avsak neviem sa rozhodnut ci davat este priplatkove svetla alebo nechat zakladne LED. Takto som to poskladal, nejak sa mi nechce priplacat este 1700 za IQ svetla.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa noveho T-rocu r-line

Príspevok od používateľa fzubaty »

Tak nepriplácaj.
laco210
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 22.01.2023 21:58
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa noveho T-rocu r-line

Príspevok od používateľa laco210 »

V pripade, ze by som kupoval nove auto tak nech ma plechace a nenalakovany naraznik ale svetla by tam isli okamzite tie najlepsie co mozu byt.
Adam Gregan
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 07.12.2022 12:41
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa Adam Gregan »

Iq light by mal byt povinnosť!! Niet nad dobre a silne svetla… auto bude aj vyzorovo krajšie a aj sa budeš citit bezpečnejšie na ceste v noci…
blacky26
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.01.2011 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa blacky26 »

No neda mi nereagovat, treba si polozit spravnu otazku.
Treba mi to ? Vyuzijem to ? Nie kolko to stoji a ako to vyzera.
Osobne mam matrix svetla a vyuzil som ich 2 krat za dva roky ked som niekam siel v noci.
Predtym som 5 rokov robil len nocne ako upir a jazdil len v noci. Teraz ani neviem ze ich mam.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ja mam h7 a vidim normalne aj v noci.
ersii
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2020 17:57
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa ersii »

Presne ako pise Blacky26 ze ich ma ale realne ich nevyuziva, podobne by som to mal aj ja 90% jazdim iba cez den. Na druhej strane vela ludi hovori ze tie IQ lights su fakt dobre a treba ich tam dat len nevidim tam tu hodnotu za 1700€. Skusim pozriet nejake porovnania tych zakladnych LED svetiel s tymi IQ lights.
uwa0918303283
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13.11.2016 18:47
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa uwa0918303283 »

Nešpekuluj a daj si to tam. Treba myslieť potom aj na to, že to auto budeš chcieť v budúcnosti predať a vzhľadom na ponuku si človek vyberie radšej auto s tými svetlami. Ďaľšia vec je aj vec dizajnu, že to proste vyzerá lepšie.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Hlavne si treba zistiť, koľko stoja, keď ich treba vymeniť..
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa fzubaty »

To je auto pre zenu do mesta. Tam je jej uplne jedno ake svetla ma.
tuninka
Príspevky: 896
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa tuninka »

Tak ako píšu ostatní, ide o to, že kde a ako veľmi budeš s tým autom jazdiť po tme. Ja po tme skoro nejazdím a ak áno, tak cestu čo dobre poznám, alebo dialnicu, čo tiež poznám.... ak sa stane, že idem s autom, čo má slabšie svetlá mimo mesto, tak si počkám na svietiča, nechám nech ma predbehne, potom idem 50m za ním celú cestu
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa pedro727 »

Mam len zakladne led a oproti halogenu je to uplne inde,tie full budu o kusok lepsie. Hlavne sa spytaj kolko budes na nove cakat u mna to bolo 18mesiacov a to ze ti povedia ze auto bude o pol roka neznamena zhola nic.
Este dodam nieje to t roc.
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa martincichy »

O par rokov si niekto radsej kupi jazdenku, na ktorej bude halogenove svetlo, lebo ziarovka stoji 5 eur. To bude dolezitejsie.
vykopanafosilia
Príspevky: 372
Dátum registrácie: 15.09.2022 16:18
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa vykopanafosilia »

lubos zimovcak napísal: 08.04.2023 11:05 Hlavne si treba zistiť, koľko stoja, keď ich treba vymeniť..
Veľmi správna poznámka.
Dosť to pomôže pri rozhodovaní, či ich tam dať alebo nie. Tých 1700 eur totiž nestoja svetlá - to je len DOPLATOK ku LED svetlám!!
Ja osobne by som to nechcel... Nehovorím, že je to úplný nezmysel, ale komu nestačí ako svietia dnešné bežné svetlá (nehovoriac o LED), tak nech ide k očnému.
Tie svetlá nemajú nekonečnú životnosť a nevymeníš v nich žiarovku ako kedysi. Jediná možnosť bude kúpiť nové. Preto nie je vôbec zlý nápad, spýtať sa na ich cenu. Ale radšej si sadni, než ti odpovedia :-)
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Obyčajne prvý majiteľ už nerieši, kolko stoja svetlá, až chce mať auto nejakých 5 rokov.
Ale, až 10-15, hlavne, keď už nebude platiť havarijnu, môže aj malý tukes urobit hlavy bôľ.


Známy si kúpil staršiu dodávku, ako cukrík, za vyše 9.000, ale fakt ako nová, malo používana, vo výbave.

Po mesiaci do neho šikmo spredu narazili, podľa poisťovne, dostane asi 1.800eur, lebo totalka..

Skoro dostal infarkt.
A teraz si predstavme, že malý tukes pred Tescom, svetlo, blatník, náraznik, kapota, hneď je v prípade takého auta 5-7.000€ škody..

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 78 neregistrovaných