VW T-roc R-line

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

minac
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 17.05.2010 13:34
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa minac »

Bohatý výber, jedna lepšia ako druhá. To iné farby nie sú v ponuke?
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa herin »

J a som nedávno miernučko ťukol auto passat B8..svetlo full led cena "vrakáčová" 350 eur bez štarterov a RJ...čiže nádhera...kompletka minimálne svetlo minimálne 550-600 eur...obyčajne LED stojí cca 250 a halogen 100 eur...
Nakoľko som mal oškretý predný nárazník, tak som si povedal, že prerobím ho z obyčajného na rline...ani nechcite vedieť kolko stáli veci na to...krytka hmlovky z alegra 85 eur..nárazník v lepšom stave 260 eur...obyčajna chromová lišta dlžka 40 cm čo som musel objednávať tu na Rline 50 eur...predná lišta chrom 85 eur...a tých líšt tam ide 6 ks v cenách od 40 eur vyššie..
stredova plastová mriežka 135 eur...no a na obyčajný nárazník krytka hmlovky 15 eur na alegre...lišta chrom tu na svk 10 eur...predná mriežka 25 eur...
Ako rline vyzerá bombovo, len aby sa nestala nejaká nehoda, lebo ak to neskôr nebudeš mať poistené tak konečná ...Ked to budeš mať havarijne poistené+ si dáš ešte to pripoistenie, že nebudu rátať amortizáciu dielov, tak si to určite daj..lebo už 2 ročné auto nepokladaju poistovne ako nové a ráta sa tam dolu amortizácia...čiže nepreplatia servisu všetko a budeš musieť doplácať..
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa Moonshine »

To je ešte lacné....
Kolegovi na A8 2013 zanôtili v audi za jedno svetlo 2500e sa mi marí.
Dnes by som už bez havarijnej nešiel ani do kauflandu. 3x som dal robiť auto cez havarijnú, lebo však dobrosrdečný ludia na parkovisku.
Suzuki v cennikovej cene 9600€
Čelné 700e
Dvere 900e lakovanie
Zadný nárazník 1200e komplet bez senzorov
To bolo od roku 2016-2020
Teraz predny narazník 760e len lakovanie

A to je obyč auto.
Lutujem tie poisťovne dnes
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tu platí zasa staré známe, nevieš si pomôcť sám, tak platíš...
ersii
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2020 17:57
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa ersii »

jj chapem, urcite budem davat poistky a beriem to tak ze stale by to mohlo byt aj horsie ak by som isiel do znaciek ako bmw, audi a podobne :D

ale este mam par otazok pretoze mi zacala vrtat hlavovu Skoda Karoq

tam by som ako doplnkovú výbavu nedával asi nič okrem rezervy, v t-rocu by som dával ako doplnkovú výbavu všetko z fotiek v príspevku, ak sa nemýlim tak Karoq aj bez príplatkov by mal mat všetko to čo t-roc s príplatkami plus metrixove svetla navyše a plus aj 5 ročnú záruku do 100tisic km v cene čiže nakoniec by karoq sportline 2.0 tsi vyšiel cca o 600€ menej ako T-roc R-line so základnými svetlami Plus ešte jedna vec vo verzii 4x4 má t-roc objem kufra 392L a Karoq 500L Väčšinu času neprevážam veľa vecí ale určite by som auto chcel využiť napríklad aj na dovolenku do Talianska a ten kufor by sa mohol hodiť.
Zajtra idem testovať t-roc a karoq vo verzii 1.5 tsi a aj octaviu rs vo verzii 2.0 tsi ale tam je ten silnejší 2.0 tsi motor
Link na konfiguraciu Karoqa: https://cc.skoda-auto.com/svk/sk-SK/sum ... 7Cservices
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa ivko1 »

Však to je koncern, absolútne nemám prehľad o modeloch lebo to chrlia ako rožky v pekárni, ale v niektorých prípadoch sa jedná o totožné auto s kozmetickými zmenami
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa herin »

Ano ceny opráv vo všetkých servisoch sú už také..pretože diely musia byť originál..
Ak chceš diely z vrakáča, tak vtedy nejakú poistnú udalosť riešiť rozpočtom..vtedy by aj mohlo niečo ostať v peňaženke...aj mne ked ťukli do auta v roku 2015 tak neznačkový servis nakupil diely a ked mi poslali fakturu že čo všetko tam trebalo a tie ceny tak sa mi 3x pretočili panenky...dvere originál nové 960 eur...blatnik 800 eur...bol to passat b6...
pritom na inzerát stáli dvere 100 eur len ich trebalo streknuť a blatníky išli tak po 60 eur :)))

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 91 neregistrovaných