VW T-roc R-line

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco210
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 22.01.2023 21:58
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa laco210 »

Mas tam led alebo led s lepsou funkciou aky bude cenovy rozdiel? asi nie ako h7 v prvej fabii a laser light z novej 7micky. Moje blbe xenonove svetlo stoji kolko v autorizaku? ked dobre pamatam nieco cez 1000e. Ked rozbijes tie krasne rline narazniky a plasty kolko to bude stat oproti obycajnym? Ziarovky nevymenite ani v jednom ani v druhom tom led svetle. Poznam nie jedno led svetlo ktore ma roky a kilometre a vsetky svietia a vyzeraju akoby teraz vysli z linky.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa cobo77 »

Ja by som si tie svetlá doplatil a vynechal nejaký blud z výbavy ktorý nepotrebuješ a nevyuzijes... ak jazdíš veľa v noci určite to bude rozdiel...
ersii
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2020 17:57
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa ersii »

praveze v noci jazdim uplne malicko, iba obcas ked v zime idem rano do roboty, skor som zacal uvazovat nadtym ci nezobrat radsej tu verziu 2.0 tsi

akoze urcite by mi stacili aj tie led kedze aktualne jazdim na golfe VII ale este s halogenmi

skusim este pozriet nejake porovnania tych zakladnych led s IQ
truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa truck123 »

NO, ked zeraz jazdis s halogenmi, aj obycajne led budu pre teba, uplne postacujuce, ale motor 2.0 tsi, ak je moznost, zober urcite, uplne ine jazdne vlastnosti a spotreba rovnaka.....
compaq25
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 09.08.2009 13:32
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa compaq25 »

Tak asi takto k tomuto... mozem porovnat ....

1.Klasicke LED, auto octavia 3 : svieti pekne robi peknu hranu , ak jazdis pomali v pohode ak jazdich rychlejsie je to trocha problem. Predsa len ako by som to povedal... nevidis co je za horizontom , vidis pekne po hranu ako svieta svetla ...ale jednoducho za tu hranu svetla vidis MAKOVE PRD ak pojde OPILEC po krajnici ver ze ti nepomozu ani LED SVETLA. . neviem ci ma uplne dopre chapes co chcem povedat ...lepsie by boli nejake fotky ja viem...

2.LED adaptivne svetla MAZDA CX5 : svietia kurva dobre... ak proti tebe nejde priamo auto tak to auto svieti na stretavackach ako keby si mal zapnute dialkove, proste nerobi hranu ale prisvecuje do dialky aj do sirky, vidis krasne vozovku na desiatky metrov , velmi mala sanca ze nezbadas OPILCA na ceste. Ak sa zacne priblizovat auto krasne zatlmi a odkroji ztoho svetla tak aby neoslnovalo.Ked raz vyskusas LED adaptivne svetla uz nechces nic ine...
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa pedro727 »

Raz ma kamos viezol na O3 a tiez mal hranu,skoro ma piclo,bolo to presne ako pises ,kde svietia bol z noci den a za hranou cierna stena. Keby niekto lezal na ceste tak ho zramujes,jednoducho nemas sancu ubrzdit na vzdialenost ktoru vidis. Aj ja som mal som obavu z tych zakladnych led a uz som aj banoval ze som ich objednal ,ale ukazalo sa ze zbytocne,hranu nerobia a svietia perfektne.
Takze ci bude rozdiel v znacke,konstrukcii svetla vzhladom na model auta veru neviem.
Adam Gregan
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 07.12.2022 12:41
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa Adam Gregan »

Rozdiel to oproti základným určite bude, takisto ako sú základne rozdiel oproti halogénom. Ak sa ešte rozhoduješ medzi lepším motorom, nechaj základne svetla a daj tam 2.0tsi. To bude lepšie investicia
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa jaster-83 »

No mozno pride aj doba ked sa zacnu predavat prestavby z led na h7 alebo h4........proste opacny smer ako teraz ked chc mat kazdy led alebo 15 rokov dozadu ked frcali neorigo xenony 😁
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa dudikopf »

Divna otazka/tema... ak jazdis casto vnoci ber lepsie svetla ak nie tak neber...ako setko ma svoje vyhody i nevyhody...
ersii
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2020 17:57
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa ersii »

Dakujem vsetkym za tipy :) vidim to tak ze necham zakladne led ale zoberiem ten 2.0 tsi s 4x4

inak este taka subjektivna otazka co hovorite na tu kombinaciu cierna plus ten cierny packet? aku farbu by ste volili vy ?
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa Moonshine »

Kupoval som jazdenku a h7 vs led bol cenový rozdiel pri totožných kilometroch asi 300-400€ ale nešlo o to.
Všade som čítal, treba zobrať led pri tom aute, ale aj keď budem mať pár rokov havarijnú, stále je tam ale... Senzory na nivelaciu, samotné led môže odísť/zatiecť, havária(dostaneš tak cash na jedno nové), motorčeky mrznú-môžu sa pokaziť.
H7 zase sa často vypalujú-celý nárazník dole aby sa vymenili.
Tak som objednal led H7 so zárukou 5rokov a 350 000km.
Už nemusím nič riešiť...
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa cobo77 »

Ak je možnosť samozrejme 2.0 tsi so 140kw a 4x4 s tým lahuckym autom bude určite radosť z jazdy a farbu by som zvolil určite nejakú praktickú striebornú alebo nejakú šedú metalíza... čierne farba auta je na údržbu najhoršia, mal som už nikdy viac vidieť všetko a najlepšie škrabance....
Adam Gregan
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 07.12.2022 12:41
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa Adam Gregan »

ersii napísal: 09.04.2023 13:49 Dakujem vsetkym za tipy :) vidim to tak ze necham zakladne led ale zoberiem ten 2.0 tsi s 4x4

inak este taka subjektivna otazka co hovorite na tu kombinaciu cierna plus ten cierny packet? aku farbu by ste volili vy ?
V konfiguratore to vyzerá pekne ale v realite každý škrabanec a špinu uvidis… mne osobne sa páči na t-rocu seda indium metalíza.
minac
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 17.05.2010 13:34
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa minac »

Čierna na čiernej v čiernej? Nevidno tvary, nevidno linky, nevidno kde končí guma a začína disk. Už chýba len čierna fólia na svetlách. Za mňa hnus.
ersii
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 15.10.2020 17:57
Zdieľať na Facebook

Re: VW T-roc R-line

Príspevok od používateľa ersii »

šedu ascot, bielu pure a šedu indium som videl ale ani jedna sa mi nepacila nazivo

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 86 neregistrovaných