Kontrolka akumulatora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Držím palce aby ti to vydržalo - raz nafotím tú kopu altíkov čo mám z vrakoviska. Samozrejme ja som za ne 50 eur nedával. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
milan2223
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28.03.2020 07:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan2223 »

ďakujem snáď to už bude dobre a nič sa tam nepokazí aj keď myslim si že dlho trvat nebude než niečo nepôjde lol
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Lenze to je jedno kolko mas dnes rokov ci 25, 40 alebo 55. Cely zivot treba mat zaradenu spiatocku? alebo vykecavat tu nezmysly ako stary motor urobil 200tisic km aj bez piestnych kruzkov? to su jednoducho hluposti, nebolo to o nic lepsie a nic viac to nevydrzalo, skor to bolo vsetko naopak. Ja uz davno nemam 25 ale necuvam, naopak pozeram dopredu. Napr. preco mam byt gangster a tesit sa ako bolo super pisat na rozbitom pisacom stroji, nie kupil som si scanner, kde nebudem zapisovat vstrekovace rucne ale so scannerom len citat ciarove kody a budu tam skakat automaticky. A to som davno zaspal dobu.
milan2223
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28.03.2020 07:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan2223 »

xentry ty o čom točíš? Myslim že tato téma by sa mohla definitivne uzavrieť, drogovo zavislym to asi neprospieva :41c2:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných