1.9 TDI - Nikto mi nevie pomĂ´ct

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matkoPO
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 10.08.2008 03:12
Zdieľať na Facebook

1.9 TDI - Nikto mi nevie pomĂ´ct

Príspevok od používateľa matkoPO »

V hľadaní som podobný problem nenašiel tak vam objasnim ten môj. motor ide krasne za studena za tepla stale tah má nič nebucha nič neklepe... no problem nastane ked spomalujem, pod rýchlost 20km/h auto zacne akoby dusit alebo akoby šlo na tri valce alebo čo. Akonáhle ručička tachometru spadne na nulu motor ma zas pekny chod ako ma mať... medzi tou 20tkou a 0-lou je jedno či mam stlačenu spojku či nie či brzdim či auto brzdí pomaly samo. no nespraví mi to ked brzdím prudšie, nikdy. Len pri pomalom zastavovaní. pri rozbiehani nemam žiaden problem. menil som: palivovy filter, vzduchovy, na diagnostike všetko bezchybne (original VW diagnostika v servise) . všetky podtlakove hadičky aj prepadove. Mám deravy pletenec a vyfuk pod šoferom no pochybujem že to ma nato vpliv a piatok bude vyfuk spraveny. žiaden mechanik u ktoreho som bol mi nevedel príst na chybu tak ak tu niekto z vas podobny problem mal prosím poradte mi... podotykam že trhá nim len medzi tou 20-0 km/h .. pri vyžších rýchlostiach mi to nespraví a ked auto stoji so zapnutím motorom taktieš nie. vopred dakujem za akukolvek radu. motor 1.9 TDi 81kw + chiptuning na 130PS. chiptuningom to nieje lebo tu istu chybu som mal aj na predošlom golfe 1.9 TDi 66kw bez chiptuningu...
shima
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.09.2008 13:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa shima »

Nie je to nahodou take nieco ze ked ides tou 20tkou a zacnes spomalovat tak pocuj take zvuky ako keby kov o kov? lebo ak ano je to dvojhmotovy zotrvacnik...
matkoPO
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 10.08.2008 03:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matkoPO »

nie to je.. tam nič neklepe, normalne ho dusi.. a otačky klesnu asi o 30-50 :(
matkoPO
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 10.08.2008 03:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matkoPO »

a pri hodenej rĂ­chlosti to nespravĂ­, len ked je volnobeh
rossiGT
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 13.05.2010 22:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rossiGT »

pozdravujem,mal som podobny problem na Fiat Marea 1.9 JTD 110 koni,a v tom case mal kamos problem na 4kovom golfe 85kw a bol to spinac na spojkovom pedaly,pomohlo to aj jemu aj mne.....tak skus
matkoPO
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 10.08.2008 03:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matkoPO »

skusim dam vediet dakujem pekne :300f:
matkoPO
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 10.08.2008 03:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matkoPO »

je to lepšie, robí to menej to je fakt ale robi to stale :(
gulfast
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 17.02.2008 14:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gulfast »

nelam si s tsm hlavu...mne to robi tež na mojom prasate,bolo to aj na diagnostike a nič...naprava spojka zotrvak všetko prakticky mam menene a toto mi robi stale,mam to srddečne v pííií
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 80 neregistrovaných