Touareg R5 TDI, zaujimavy poznatok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

ani ja som to nevedel . . :2f93:
vlado1886
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 21.12.2008 19:47
Bydlisko: Pod Dubnom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado1886 »

Dik za info,robil som si nan zalusk,ale uz ma presla chut.
SlickVic
Príspevky: 702
Dátum registrácie: 08.09.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SlickVic »

vlado1886 napísal:Dik za info,robil som si nan zalusk,ale uz ma presla chut.
v pohode, rad som to urobil. treba sa navzajom informovat, aby sme potom nesedeli pred pocitacmi s hlavami v smutku :)
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romysisa »

je to slaby motor pre touareg ,nechapem ako moze niekto o tom vobec uvazovat.........taky motor skor do osobaku nie to do SUV...
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Je to davno zname, hlinikove bloky s mensim poctom valcov su nestabilne, krutia sa.
mariob1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 17.05.2006 08:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mariob1 »

a zere to ako prasa....a vobec to nejde....

chcel som SUV, najradsej Tourega s 3,0 TDI V6 ale tie su zatial mimo mojej cenovej kategorie ,resp. nedam tolko za to auto.... tak som rozmyslal na R5 tdi, mal som to pozicane 2 tyzdne.... auto je to pohodlne,vsetko ok.ziadny problem...len ten motor je strasne slaby a uzrany ako prasa.... potom som si pozical ML 270 cdi tiez radovy 5 valec a to bolo o uplne niecom inom... motor zivsi,pruznejsi....pritom auta maly podobne najazdene,podobne roky vyroby, kupene a servisovane v SR, velmi zachovale... Kupil som si ML aj ked oproti Touaregu v interier posoby ako z doby ladovej. Toureg je super.....ale v nafte len s 3,0TDI V6, ani ta V10 neni bohvie co....ist to ide ako svina, to aby clovek mal dalsich 10000 euro na pripadny problemy stymto agregatom, ktore su u tohoto motora bezne... ale vsak povedzme si pravdu...ten co si kupy tento motor asi na to ma.... ako tu raz bolo pisane...kto ma na opičky,musí mať aj na banány :)
mmgeo2
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 15.06.2005 12:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmgeo2 »

mariob1 napísal:a zere to ako prasa....a vobec to nejde....

chcel som SUV, najradsej Tourega s 3,0 TDI V6 ale tie su zatial mimo mojej cenovej kategorie ,resp. nedam tolko za to auto.... tak som rozmyslal na R5 tdi, mal som to pozicane 2 tyzdne.... auto je to pohodlne,vsetko ok.ziadny problem...len ten motor je strasne slaby a uzrany ako prasa.... potom som si pozical ML 270 cdi tiez radovy 5 valec a to bolo o uplne niecom inom... motor zivsi,pruznejsi....pritom auta maly podobne najazdene,podobne roky vyroby, kupene a servisovane v SR, velmi zachovale... Kupil som si ML aj ked oproti Touaregu v interier posoby ako z doby ladovej. Toureg je super.....ale v nafte len s 3,0TDI V6, ani ta V10 neni bohvie co....ist to ide ako svina, to aby clovek mal dalsich 10000 euro na pripadny problemy stymto agregatom, ktore su u tohoto motora bezne... ale vsak povedzme si pravdu...ten co si kupy tento motor asi na to ma.... ako tu raz bolo pisane...kto ma na opičky,musí mať aj na banány :)
Mam otazku,kolko zral ten R5 tdi??? mam V10 a poviem,ze na tu kasnu je to super.mam priemer 11-12. na ten motor a vahu je to nic. ked 1.4 novy golf zere priemer 7,5 a to je neporovnatelne.vybava,bezpecnost,komfort...
mariob1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 17.05.2006 08:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mariob1 »

mmgeo2: to mas potom peknu spotrebu na V10.. ta R5 zrala okolo 10 -10,5. ML mi pri tom istom style jazdy zere 9 - 9,5. a to ho mam na 275-kach gumach..
mariob1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 17.05.2006 08:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mariob1 »

mmgeo2: to mas potom peknu spotrebu na V10.. ta R5 zrala okolo 10,5 . ML mi pri tom istom style jazdy zere 9 - 9,5. a to ho mam na 275-kach gumach a tuareg bol tusim na 235-kach. hmotnostne boly na tom velmi podobne...mozno to robil ten rozdiel 8kW :d :D :d :D
mmgeo2
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 15.06.2005 12:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmgeo2 »

JonnX napísal:mmgeo2 : len pri brzdnej drahe to nebude pre 2.6 tonovy tuareg tak vesele :)

zavidis???...3,1tony!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných