Passat B6 Tdi 96KW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomiq07
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 14.04.2008 20:00
Bydlisko: KE-okolie/PN/BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomiq07 »

pozri tie kilometre su nic :) ak sa velmi nevyznas zober si niekoho od fachu a treba pozriet auto pred kupou, poriadne skontrolovat co sa da :) predsa nekupujes nove auto :-\ takze ver ze nejake investicie ta neminu.. tak ako neminuli ani mna :3c90: ale s tym som do toho siel ze kupujem auto pouzivane :) a aj ked dnes kupis auto nemas istotu ze do neho hned nebudes musiet vrrazit. ta pravdepodobnost je tam mensia ako pri jazdenke ale nikdy nevies. je to len na tebe
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

Bojis sa kilometrov? Co myslis kolko maju ine take passaty co najdes? cest vynimkam...ale minimalne tolko :) tomu motoru pri dobrej udrzbe NIC nie je ani pri 500tis km. Takze rataj s invecticiami...ale ja by som to zobral..
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

ked je to tak, ako pises, ze celkovy stav je dobry, interier zachovaly...tak hocijako pocitam, pri vymene tych najdolezitejsich komponentov, ktore su pri tychto km suce na vymenu zainvestujes este tak 2000-2200 € a mas spolahlive auto....Co sa tyka podvozku a jeho sucasti, motora-olej, rozvody, vsetky naplne a filtre, mozno repas turba, vymena, resp.cistenie EGR, mozny problem s dvojhmotakom...nevychadza mi to nad tuto sumu...ja by som to bral, za 150.000 starych SK mas celkom slusne vozenie.
multijet
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 23.10.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa multijet »

raji napísal:s tymi km to podla mna preda dost tazko. nechcem nikoho urazat, ale vsetci vieme, ako je to na slovenskom trhu s jazdenkami. kazdy chce lacno auto v plnej vybave, top stave a s minimum kilometrami. samozrejme ked ten passat stoci na 160k km, kazdy tomu bude naivne verit a bude sa tesit ako dobre kupil, aj ked tam maximalne len vymeni olej a nic neurobi...samozrejme najdu sa aj vynimky, ale tych je bohuzial fakt malo, nie kazdy rozmysla...
tak tak presne toto som mal na mysli. Typicky zaujemca passatu chce vidiet na displeji ciselko do 150 000km. Ved pri takom aute je to totalny nonsens. Kto ma len trocha zdraveho rozumu tomu nemoze uverit. Ale vzdy sa najdu ludia ktori tomu bezhlavo veria.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

berzerker napísal: klinki na net a uvidis, ze 96KW sa robili ... je to B6 COMBI 2003
Skús trocha poklikať aj ty lebo B6 a 2003 akosi nejde dokopy...
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

berzerker napísal: ma to TDI a "DI" je cervene ... klinki na net a uvidis, ze 96KW sa robili ... je to B6 COMBI 2003
......... ako vidim mas v tom prehlad 96 kw sa robili od 2001-2004 a boli to B5.5 facelift , no a b6 sa robil od 2005- doteraz , s diesel-motormi 77kw , 103kw , 125 kw.... neveris ........tak citaj tu ....

http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Passat
raji
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 04.05.2010 09:43
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raji »

cicmanec napísal:
berzerker napísal: klinki na net a uvidis, ze 96KW sa robili ... je to B6 COMBI 2003
Skús trocha poklikať aj ty lebo B6 a 2003 akosi nejde dokopy...
ale samozrejme, ze to ide dokopy, rovnako ako 2009 a octavia III :D
dragoo
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 08.06.2008 15:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dragoo »

berzerker napísal:
simie69 napísal:A ešte btw. B6 sa s 96 kW nerobil. Asi máš na mysli B5.5 ;)

ma to TDI a "DI" je cervene ... klinki na net a uvidis, ze 96KW sa robili ... je to B6 COMBI 2003
je to passat B5 facelift obcas znaceny ako B5,5..B6 je 2005-

k otazke..ber to...za 3000? nieje o com..ak sa zacne sypat daj ho do bazaru tam ti za to 3000 tiez daju...pozri sa tu za kolko sa take auta a rocniky predavaju....je to dobry kauf aj keby si do toho musel investovat na zaciatku dalsich 1000..km sa absolutne neboj..moj passat ma 270000km a tiez ide:)
tiom
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 24.01.2010 16:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tiom »

Za tu cenu neni ocom , povozis sa na nom rok a este zarobis. 300 000 km je normal . Rozvody a vymena silenblokov ta caka pri kupe kazdej jazdenky
hugo.
Príspevky: 290
Dátum registrácie: 17.09.2008 13:38
Zdieľať na Facebook

Re: Passat B6 Tdi 96KW

Príspevok od používateľa hugo. »

berzerker napísal:Zdravim, u nas vo firme mame PASSAT, ktory chce firma predat ... mozem ho kupit za ccc 3000 evri, ale ... ma nabehane 300 864 KM, je to 2003 rocnik . . do 180 tisic servisovane v AUDI potom pod vrbami :D --- menena prevedovka z nejakej buracky . . agregat suchy, ziaden olej .. pravy setlomet, teda xenon svieti na ch*** ... oplati sa mi ho kupovat za takuto cenu? Podvozok, je OKA ... ked dam cca 3 000 evri, kolko mi do nho bude treba este zainvestovat? rozvody su presvihnute uz o 20 000KM .. cize rozvody, olej, filtre . . . sli by ste do toho? inac vybava maximalna ... a spojka tiez uz bola menena . . :3c90:
Nerozmýšlaj a okamžite to ber, buď si to nechaj a keď do toho vrazíš tak liter- a to som ešte prešvihol, tak máš bezproblémové auto. Ten motor je v zábehu akurát a keď si ho nechceš nechať, tak to daj stočiť na 150 000km, pretože pri 200tis už treba generálku celého auta a lebo Slováci sú blbí a nekúpia si auto, čo má 300 litrov našlahané, lebo to je koniec sveta, Sodoma-Gomora a oni niesu psychoši aby si kúpili auto, ktoré má byť už 100 000 km v automobilovom nebi( alebo pekle, neviem, či sú veriace :d :D ). A potom ho predáš bez problémov za 6-7 tisíc behom 2 týždňov.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 74 neregistrovaných