Golf IV voda v oblasti pedalov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bvlado
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 02.03.2010 20:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bvlado »

prosim vas co mate na mysli tou foliou?Aku foliu, resp, modul mame na mysli?
ondrotom
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 05.08.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrotom »

s tym radiatorom to treba najprv zistit ci je to on.od motora do kabiny idu dve hadice spojene s chladiacim systemom na nom je klapka.ktora ovlada kurenie.potom idu hadice v kabine smerom dole pod stredny stlpik.tam je ten radiator treba tu spodnu cast stlpika odstrojit,a ocistit radiator.skontrolovat chladiacu zmes v zavretom stave tj bez pusteneho kurenia ,nastartovat pustit kurenie a sledovat ci to tecie alebo pada hladina v prepadovej nadrzke .motor musi byt teply inak tam nepusti vodu.odporucam okamzite vybrat a ususit cely koberec .inak to zacne smrdiet s prichodom tepla behom par dni.a toho sa uz nezbavis.ide v podstate o to ze behom roka tento okruh kurenia nevyuzivas .iba v zime.a preto tam kvapalina stoji.a ked je agresivna tak to vyzerie.zistis to az v zime ked je treba kurit a otvoris ten okruh.to je vsetko
ondrotom
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 05.08.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondrotom »

podobna vec sa mi stala tiez na ibize GT TDI ale len za dazda .tieklo cez filter a ventilator do kabiny ale tie su na spolujazdcovej strane.bol tam ten kryt pod kapotou zle zalozeny.ale ty o dazdi nehovoris n ic tak sa ta to asi netyka
bvlado
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 02.03.2010 20:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bvlado »

Zdravim vsetkych, vyzera ze je po probleme...po odstrojeni tapacirov stieracov a pod. som zistil ze ta vsivava voda preteka cez uplne malu dierku. Konkretne som mal v lufte resp. nebolo utesnene lanko vychadzajuce z kabiny, ktorym sa otvara kapota. Voda tiekla tade prudom..zajtra to zasilikonujem utesnim a dam vediet ako som dopadol...dakujem za pomoc

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných