golf 3 cabrio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

catharina
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 10.12.2008 16:08
Zdieľať na Facebook

golf 3 cabrio

Príspevok od používateľa catharina »

Dobry den.Chcel by som sa Vas spytat,ci mate skusenosti s golf3 cabrio.Mam o to zaujem,viete poradit naco by som si mal davat pozor pri kupe?Hlavne v ohlade strechy.Za kazdy nazor vopred dakujem. :2f93:
martincichy
Príspevky: 5456
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

veru strecha... také auto je ideálne kupovať v daždivom počasí, nakoľko za sucha nevieš, či všetko dobre tesní. Treba ju vizuálne prezrieť a naozaj, niet nad skúšku dažďom...
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

vyzualne ju pozri,spary medzi strechou a ostatnou karoseriou a oknami.ked ju budes jazdit poriadne jej sliapni a pocuvaj aerodynamicke javy...........ci niekde nefuka nepiska a podobne.ked chces mat istotu zober ho do umyvarky a sed vnutry a pozeraj vsetky spoje...........motor odporucam 2.0 benzin ked chces naftu tak 1,9 ..81KW totalna spokojnost..........
RattenDivision
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.05.2009 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RattenDivision »

s cabriom do umyvarky? :3020:

zober to na wapku a tak sadni do vnutra.
catharina
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 10.12.2008 16:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa catharina »

mareceks51 napísal:vyzualne ju pozri,spary medzi strechou a ostatnou karoseriou a oknami.ked ju budes jazdit poriadne jej sliapni a pocuvaj aerodynamicke javy...........ci niekde nefuka nepiska a podobne.ked chces mat istotu zober ho do umyvarky a sed vnutry a pozeraj vsetky spoje...........motor odporucam 2.0 benzin ked chces naftu tak 1,9 ..81KW totalna spokojnost..........


motor som skorej myslel 1,8.Je lepsi 2.0 benzin? Lebo skorej to budem pouzivat v meste na mensie trasy.
Zatial Vam dakujem za vase rady,uz som o nieco mudrejsi.Cabrio som este nikdy nemal,preto som sa ohlasil na vase rady. :2f93:
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

samozrejme ze nie z otvorenou strechou...... :D umyvarka bohate staci.....................aj 1,8 staci urcite nechod pod 90 PS.........ten 2.0 ta prezije ! spotreba rovnaka vykon a vydrz omnoho vacsia,ukurat trosku vyssia poistka ale vsetko sa da vybavit
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

robil som na umyvarke 2 roky a nikdy ale nikdy ziaden problem nebol...............myslis si ze tie kefy roztrhaju tu strechu ? osobne som mal kabrika a chodil som snim do umyvarky a nikdy ziadny problem takze sa vobec nemusite bat a nedodrzujte vsetko co je kde napisane lebo potom sa nemozte ani vozit............
martincichy
Príspevky: 5456
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

mareceks51 napísal:robil som na umyvarke 2 roky a nikdy ale nikdy ziaden problem nebol...............myslis si ze tie kefy roztrhaju tu strechu ? osobne som mal kabrika a chodil som snim do umyvarky a nikdy ziadny problem takze sa vobec nemusite bat a nedodrzujte vsetko co je kde napisane lebo potom sa nemozte ani vozit............
nechcel by som po Tebe auto.. ako si impregnoval strechu?
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

mal si niekedy kabrika ???? impregnoval z motorovym olejom...................ach jaj skoda reci na tomto fore
martincichy
Príspevky: 5456
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

áno mal, dvestopäťku, auto som umýval ručne systémom raypath, ktorý je najšetrnejší.
RattenDivision
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 12.05.2009 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RattenDivision »

ako chlapci ked potrebujes ist cabriom do umyvarky tak tebe maximalne do ruky opel to je idealna picovina pre lenivcov
mareceks51
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 06.04.2008 13:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareceks51 »

nj,keby ste vedeli citat by ste si precitali ze tema je otom ako vyskusat kabrio................. takze ked ideme kupovat kabrio nachystame si plny kufor vody alebo budeme cakat kym zacne prsat...........ze chlapci ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tatkotom, uwa0951240749 a 44 neregistrovaných