Yaris 99

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matrosko89
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 05.02.2021 07:22
Zdieľať na Facebook

Yaris 99

Príspevok od používateľa matrosko89 »

Zdravim, vedel by mi niekto poradit pribliznu cenu za kolko by sa dala predat pojazdna toyota yaris 1999? Auto ma 240 000, takze stav zodpoveda km..predpokladam ze by to slo uz iba na diely kedze generalka by bola urcite potrebna. Dakujem za komenty
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Yaris 99

Príspevok od používateľa martincichy »

Pozri si inzeraty, za kolko sa tieto auta predavaju. Pokial je auto v zlom stave, daj to radsej na vrakovisko. Usetris si mozne problemy s novym majitelon.
matrosko89
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 05.02.2021 07:22
Zdieľať na Facebook

Re: Yaris 99

Príspevok od používateľa matrosko89 »

Premyslal som aj nad tym uz ze na vrakac a daco z auta odmontovat a predat jednotlivo diely. Len neviem co vsetko mozem zmontovat aby mi ho na vrakaci vzali
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Yaris 99

Príspevok od používateľa oco13 »

Cenu toho auta určuje ako dlho mu ešte platí STK. Čokolvek s tzv "vybavenou" stk na dva roky sa predáva za 5 stoviek a je jedno či je to jaris alebo afdinka 8čka. :40bd: Zvyknem tak kupovať autá a niektore aj prekvapia. Pickup z 96teho jazdený na oleji a deravý jak sitko na čaj a on dá stkčku bez úplatku? Ja už som mal miesto na motor v traktore a zase čakať dva roky :..:
Vrakáč pýta motor, katalyzátor, baterku tieto veci sa aj fotia s neoriginalnym motorom robia trocha ofuky. Musia to fotiť a posielať niekam na nadriadený orgán. Z 99 Yarisa predáš niečo len ťažko, lebo to je ročník keď už predávajú všetci a kupuje len málokto, navyše benzín :4090:
Mám na povale takto rozložených viacero aut a už sa to nedá ani darovať. 16sád kolies komplet s dobrým vzorkom a ešte budem platiť aby som sa ich zbavil. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných