Toyota 1.6 D-4D

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota 1.6 D-4D

Príspevok od používateľa seven549 »

japonce sa kazia tak ako aj vsetke auta.

rozdiel je len v tom ze japonca si kupi vacsinou 90 percent ludi uz v kludnom veku ktory netahaju mesacne po 5000km + nenakladaju tomu motoru denno denne.

kebyze sa japonce kupuju tak ako napr golfy tak info o poruchach bude rovnake.

netreba porovnavat zivotnost auta nejaky landcruiser z roku 1998 ktory prezije aj 3 generacie s golfom 6.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota 1.6 D-4D

Príspevok od používateľa hjundai »

tak stale sa najde niekto kto tuto hlupost bude opakovat.... spytaj sa golfistov ci s novym autom jazdia na servisky pocas zaruky.... ja s japonciikmi nie, nemusim.... a hlavne nepotrebujem na servis inziniera s pocitacom a osciloskopom.. Staci gola sada. ale lepsi je este hyundai z 2006 -400 000 km, povodne lambdy, kat, EK bez chyby,, motora sa mechanik okrem sviecok a remenov nedotkol... nechce skoncit.....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota 1.6 D-4D

Príspevok od používateľa mhlavaty »

V podstatemá ale má seven pravdu.Kazí sa jedno aj druhé,je jedno či má nemá šikmé oči.Jedno aj druhé má svoju filozofiu.Neviem si ani len predstaviť aby človek ktorý vie že že potrebuje hltač km si kúpy napr ten Hyundai.Nič proti nemu,kvantum ľudí sú s ním absolutne spokojný.Ale poruchy sa nevyhýbajú ničomu,len väčšina ľudí nemá predstavu čo koľko a prečo.Najviac sa ľudia dozvedia o tom,čoho je najviac,brutálne najviac,zastúpenie 5% alebo ani toľko na trhu,potom tak vyzerá aj štatistika.Len ľudia ,majú tieto malé klamstvá nejako v obľube,netrápi ich či to objektívne platí alebo.To sú presne také klamstvá ako výhodnosť reťazí.Po určitých km si to už nemyslí nik,a predsa tento blud veselo žije v hlavách ľudí
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota 1.6 D-4D

Príspevok od používateľa oco13 »

aby človek ktorý vie že že potrebuje hltač km
Len nikto nechce pochopiť, že tu sa netreba zamýšlať nad modelom auta, ale nad príčinou tej potreby.
Ešte pred 15 rokmi som si nevedel predstaviť pracovný deň bez 500 -700km a dnes je to 70 aj tie velmi často v pozícii nevodiča. :4012: Až teraz sa sám sebe čudujem ako som vedel tak fungovať. Peniaze netreba len zarobiť, ale zarobiť tak aby ich človek mal šancu míňať aj na pravnúčence. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota 1.6 D-4D

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

mhlavaty napísal: 21.12.2022 18:40 Neviem si ani len predstaviť aby človek ktorý vie že že potrebuje hltač km si kúpy napr ten Hyundai.

5 rokov zaruky bez obmedzenia km.
ak jazdim 40 000 km rocne (a takych ludi je plno), potom je to zasadna konkurencna vyhoda.

Nehovoria o tom, ze korejske dieselove motory CRDI uz peknych par rokov su absolutne bez konstrukcnych problemov a s vysokou mierou spolahlivosti.
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 926
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota 1.6 D-4D

Príspevok od používateľa db69 »

"5 rokov zaruky bez obmedzenia km"Ja som na vlastné oči videl 2,5 ročný Superb čo chalan doniesol na odkup do predajne kde ho kúpil a servisoval.Na odometri 130 000km ,posledná navšteva u nich servise bola pri 600 000km.Nebol to mysliteľ.vozil ošetrovatelky .Tak že neviem či by mu uznali " bez obmedzenia km"

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných