Toyota Previa - konektor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

uwa0910614844
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 04.10.2021 09:26
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota Previa - konektor

Príspevok od používateľa uwa0910614844 »

vdaka za odpovede pani.... to auto som len tento tyzden bol kupit a nemal som dost informacii o tomto modeli.. ako som pisal, predavajuci tvrdil, ze to nema elektricke servo dovieranie dveri... tak som chcel vediet, ci nemozu byt tieto konektory na to... inac, ako demontaze tapaciru sa aj tak nedozviem, co tam je... nevadi.... bol som pre nu v cechach, nasa ponuka je dost obmedzena... i ked na bazosi jeden pan predava taketo auta.. dokonca 2,4vvti s priemernou spotrebou 6.5 litra, lebo vraj je veeelmi dobre zabehnuty motor... ale tomu som neuveril a radsej siel do ciech... teraz uz len poriesit prihlasenie... majitel dal aj na predne bocne okna foliu so 75% priepustnostou... co som si vobec nevsimol, ale asi ju budem musiet dat dole... a nic.. idem sa oboznamovat s autom.
Kazdopadne, dakujem za vsetky komenty.
PS: mam aj audi, nekazi sa velmi... ale tiez ma 20 rokov 81kW dizel.
lukasc
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 24.06.2012 13:19
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota Previa - konektor

Príspevok od používateľa lukasc »

gratulujem ku kupe, Previa je super auto

mam tiez Previu - 2.4 s automatom a spotreba je okolo 10l ale jazdim len kratke trasy, 6.5 ako spomina pan je nerealne, inzeraty ma velmi pekne

aky mas rocnik a motorizaciu?
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota Previa - konektor

Príspevok od používateľa smarik »

Neviem, ako niekto, kto aspon nieco malicko ma v hlave, mohol uvazovat, ze ten konektor je na elektricky posun dveri.
uwa0910614844
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 04.10.2021 09:26
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota Previa - konektor

Príspevok od používateľa uwa0910614844 »

lukasc napísal: 28.11.2021 08:53 gratulujem ku kupe, Previa je super auto

mam tiez Previu - 2.4 s automatom a spotreba je okolo 10l ale jazdim len kratke trasy, 6.5 ako spomina pan je nerealne, inzeraty ma velmi pekne

aky mas rocnik a motorizaciu?
Dakujem.. Je to rocnik 2000, 2.4vvti manualna prevodovka.. Naftu som nechcel. Tiez my predavajuci povedal ze spotreba od 9 do 12.., auto vyzera v dobromstave, dufam, ze bude dlho sluzit.. I ked doma vsetci krutili hlavou a klepali si na celo, ze 20 rocne auto idem kupovat...

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných