Toyota C-HR hybrid

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Diky pekne, ale také hračky ako Nissan Leaf sú až posledná možnosť... :3c90:
Ani Tesla, ani nič elektrické/ mild hybridné.

Ešte som chvíľku uvažoval nad hybridom od Toyoty , " keby náhodou", ale to je až extrémne posledná možnosť, dúfam, že ešte tých 20 rokov tu dobré diesle budú..., resp, niekde sa objaví ponuka, aká sa neodmieta, 2.0, aj TDI, HDI, s manuálnou prevodovkou, xenonmi, žiadne LED , ani matrixy, taká A4 , P 508, W Passat, ale bez digitálnej pristrojovky, A6, ale aj Mercedes E sa dá občas zohnať s manuálom, v začiatkoch výroby sa vyrábal... :4012:

Samozrejme, ešte bez močoviny, s normálnym objemom nádrže, obyčajnými pneumatikami, nie 19-20 palcovymi obludnymi valcami :3c90:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nečítaš tie vyhlásenia? do 25 do 27, tí najhorší do 30. Aj ja dúfam a verím že diesle z 80 - 90tych rokov sa dožijú ešte 20 - 30 rokov. Ale nový čisto spalovák bude velmi rýchlo len hudba budúcnosti.
V segmente drahých premioviek Q8, Cayene, Urus sme v 19tom robili čisto spalováky, vlani už bolo 40% hybridov a toho roku už hybridy porážajú spalováky. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vobec nevies o co prichadzas :) trikrat denne bagetka na nabijacke, kopec volneho casu, vela novych znamych... z nabijaciek...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Este aj dajsia generacia E bude benzinova a dieslova vsak uz len jedine automat. :)

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: milok a 7 neregistrovaných