Vypadavajuci displej a motor Toyota Yaris - SOLVED

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Autá sa liečia ako ľudia.Ak je porucha hmlistá a takmer jediné čo vieme je prejav choroby,sakra záleží akými cestičkami pôjde lekár.Ak vás popočúva a dá hašlerky,namiesto CT a iných dôležitých vyšetrení...práve vás možno odsúdil na kolaps.Vliezli ste do blbej ordinácie
worm6666
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 20.10.2012 08:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa worm6666 »

takze dobre som spravil ze som si dal vratit cievky na povodne pozicie (ak by chyba cievky bola sposobena vonkajsim vplyvom)

po nahodeni novej cievky vsetko slape ako hodinky. ak odpali aj tuto - vieme ze je problem externeho povodu - uvidime dokedy vydrzi - ale koketujem po tejto skusenosti s myslienkou nechat prebehnut cievky a celkovo zapalovanie a tlaky a to vsetko tu popisane u niekoho, kto tomu rozumie.

takze kto sa hlasi ze to vie spravit za rozumne peniaze a nejako v okoli NM ? hlavne na pockanie - sak asi vieme preco... auticko musi jazdit, setri tym peniaze v rodine...

a dakujem vsetkym co prispeli nejakou troskou k tejto konstruktivnej debate

p.s. ale tusaka som mal dobreho ze to bude nieco s vysokym napatim (alebo prudmi) - kedze prejavy HUD kontroliek tomu jasne nasvedcovali... podla vsetkeho dochadzalo k zaruseniu IC svabov v budikoch a preto to blikalo jak cirkus... (ak ma niekto iny tip spomente, pripadne co vas napadne - dalsim prispevkom na tuto odbornu temu sa nijako nebranim - skor ich vitam)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dobrá správa,mašinka ide.Problematika zápalu nekončí vždy polahky výmenou nejakej veci,vysoké napätie vie čarovať.Dokonca vie meniť priebeh,od x do y otáčok je ok,potom zmena parametrov a zase ok vo vyžších otáčkách.To je klasickou OBD diagnostikou nechytiteľné.U Toyoty je ešte aj soft iný než pozná europa,až od určitého počtu nezápalov vyznačuje chybu,kým je ich menej akoby ich RJ nevidela.Európa naopak,vyznačuje aj jednotlivý nezápal do sporadických misfare chýb.A zarušenie iných komponentov nie je vzácna vec,je len ťažko odhaliteľná kedže dielne sa oscilu vyhýbajú a nasleduje sled výmen komponentov a hra na slepú babu.

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných