Toyota Corolla 1.4 VVti 6-stupňová prevodovka kto mi poradí?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TOYOOOO
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 19.09.2006 08:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOYOOOO »

Viem presne aky ludia ta odhovaraju presne ty co nikdy automat nemali myslim teraz automat v toyote!!! Ja na svojej avensiske uz 310 000km automat radi bezchybne necuka netrha ako za nova ide to vydrzi aj milion bez problemov chod dotoho!!!


toyo kurnik ty sa uz nauc vypinat ten sprosty capslock lebo ja fakt vypnem teba na tomto fore. Bolo ti to hovorene velakrat.
kidrock77
Príspevky: 530
Dátum registrácie: 01.12.2009 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kidrock77 »

ak je to ta 1,4vvti 6-rych. manual, tak o tom som rozmyslal pred kupou KIA Soul, bolo v hre urban cruiser a corolla sedan s tymto motorom.
v skutocnosti je to upravena "stara" 1,4 na 1,33 ma to rovnaky vykon. (ak hovorime o tom istom motore)
6-stupen znizi hluk a spotrebu na dialnici. pri 140km/h toci nasa toyota 1,4vvti 4 200rpm co je DOST hlucne :( takze 6.stupen padne vhod

inak, s tym motorom, max. spokojnost, ziadna kazivost, aj ked ma len 75 000km za 6 rokov.
Hned by som do toho isiel.
a co sa tyka automatu, ako tu pisali uz vsetci mozni, cez turba po lakinooo a neviem kto este, tak ak sa o automat staras, tak sluzi dlho predlho.

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných