Toyota RAV4 D2D 2003

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jxcortes
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.01.2009 10:58
Zdieľať na Facebook

Toyota RAV4 D2D 2003

Príspevok od používateľa jxcortes »

Ahojte chcem si dať doviesť toto auto Toyota RAV4 2.0 D-4D 2 liter TD 110 kW alebo 85 kW r.v. 2003, poradte mi či to je dobé auto na behanie.a aké najvážnejšie chyby ste na tom mali.Dakujem
jouzsi
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 29.09.2005 11:31
Bydlisko: NZ
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota RAV4 D2D 2003

Príspevok od používateľa jouzsi »

jxcortes napísal:Ahojte chcem si dať doviesť toto auto Toyota RAV4 2.0 D-4D 2 liter TD 110 kW alebo 85 kW r.v. 2003, poradte mi či to je dobé auto na behanie.a aké najvážnejšie chyby ste na tom mali.Dakujem
Len tak na okraj: toto auto sa stalo najspolahlivejším medzi 6 - 7 ročnými autami v Nemecku podľa TUV. Dobra voľba :430d:
jxcortes
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.01.2009 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jxcortes »

Dakujem ja som si to kukal a preto som sa pre nu rozhodol...len som sa chcel este uisti
deja
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 16.10.2007 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa deja »

ja som ho mal tiež uplne super,pozor na spojku-zotrvačnik inač ok
brany69
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.10.2008 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brany69 »

ja som nedavno kupil Ravku D4D je vpohode auticko len som tam mal taku malu zavadu ktoru nikto nevedel odstranit a vo vsetkych servisoch mi chceli trisky a cerpadlo vymenit...az nakoniec som nasiel normalny servis a zistili ze bolo len zaneseny regulator tlaku paliva taka mala hlupost ktoru stalico len ultrazvukom vycistit oprava za 2000 korun a auto jazdi bez problemov. Len taky moj maly postreh na toto auto ...ze palivovy system je citlivy na kvalitu a cistotu nafty.
jxcortes
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.01.2009 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jxcortes »

A Cena tych veci je priblizne kolko?

deja napísal:ja som ho mal tiež uplne super,pozor na spojku-zotrvačnik inač ok
jxcortes
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.01.2009 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jxcortes »

brany69 napísal:ja som nedavno kupil Ravku D4D je vpohode auticko len som tam mal taku malu zavadu ktoru nikto nevedel odstranit a vo vsetkych servisoch mi chceli trisky a cerpadlo vymenit...az nakoniec som nasiel normalny servis a zistili ze bolo len zaneseny regulator tlaku paliva taka mala hlupost ktoru stalico len ultrazvukom vycistit oprava za 2000 korun a auto jazdi bez problemov. Len taky moj maly postreh na toto auto ...ze palivovy system je citlivy na kvalitu a cistotu nafty.

Hmm, co znamena cista nafta?ak mas nejake typy na pumpy.
Craken
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 23.03.2009 15:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Craken »

no mna by skor zaujimal kde je ten kvalitny servis o ktorom si pisal...
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných