Lexus RX hybrid

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kapoja
Príspevky: 344
Dátum registrácie: 26.03.2007 22:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapoja »

markoimportauto napísal:
kapoja napísal:odíde pomocná batéria a tá je prahobyčajná aká je aj v iných károch. Tak či náhodou nepíšeš o nej :)
Podľa všetkého áno a to v tom prípade treba ešte mocnejšiu reklamu spraviť, keďže rovnaké batérie v iných tragačoch vydržia sotva 1/2 z toho...
ak to bolo tak potom zobrať za to 1800,- éčok ten servis musí byť bez chrbtovej kosti!
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

markoimportauto napísal:
seven549 napísal:na sk malo kto.tu hybridy velmi nejdu.naco tomu kupovat baterie ked dizel jazdi ekonomickejsie.
Nehnevaj sa, ale ty si riadny kus vola.....to pomenovanie "ludovy rozpravac" ti sedi ako vyšité, lebo si dokonalá reprezentatívna vzorka typického slovenského krčmového sedliaka - ľudového rozprávača, ktorý má vždy nutkanie drýstať o niečom, o čom nemá ani páru a ostatné ovečky s mdlým rozumom mu iba prikyvkávajú....

Tak takto nejak vznikajú dámy a páni na Slovensku fámy, ktoré sa potom dostanú do vašich domácností, na pracoviská, do úradov či škôl.

no hlavne ze ty si to opisal do detailov vlastne ty si si robil reklamu aby si mohol sem na sk vozit hybridy co nemci nechcu a zaplavovat nasu zem vrakmi.skratka ja som to napisal tak aby to pochopil kazdy aj ten kto vobec nemysli.
cize hybrid je hybrid pokazi sa motor vybiju sa baterie a koniec.nefunguju baterie uz to neni hybrid ale nieco ako mercedes s klasse s motorom 1.4i kedze vaha nepusti.vedomosti servisov ako opravit hybrid je 0 bodov pritom servis je drahy ale baterie samozrejme kupime z polska aby sa nepovedalo ze to stoji cez 1000 euro.lpg do japonca je chyba tie motory na to nieco stavane.ale ma to jednu vyhodu v aute nepocut rev motora ale iba hluk z ulice.pritom nam sedliakom z krcmy staci si kupit nejaky 1.4tdi alebo 1.6tdi od toho koncernu a mam hned malu spotrebu a aj emisie.staci pozriet hodnoty.no a cena auta bude mensia.ved nam nieco dovezies nie.pre panov dovezies hybrida za 20 000 a nam staci nejaka stocenica za 5litrov.vies na druzstve nam gazda vela neplati a kde to este platit eletriku za nabijanie nejakeho hybrida+liat benzin.este pridem o desiatej vecer z krcmy a zabudnem to nabit.cosi.my potrebujeme take do coho nalejem to iste ako do traktora lol chapes my na dedine druzstevnici mame palivo gratis.neni to ekonomicke :d :D
quote]
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Nechapete, ze seven je len internetovy troll, ktoreho tesi, ked niekomu aspon trochu zdvihne adrenalin? :-)
Pokial si ho nebudu ludia vsimat resp. nebudu na neho reagovat, tak sa vytrati sam.
A teraz ma ospravedlnte lebo si idem nabit svojho Priusa a susedovi to RX-ko, len musim este najst, kde sa to vlastne zapaja. :41c2:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ze ty mi zavidis ajaj :3035:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

martin cichy napísal:prvĂ© priusy sĂş tu 10 rokov a problĂ©my s baterkami nejako nevidno...
pan kolega : prve Priusy su tu od roku 1997 a to nie je 10 ale 18 rokov... Ostatne sedi.

kolega pred tebou: na Priuse sa meni ta mala bezna baterka ktora je normalna ako na beznom aute a stoji od 40 do 100 eur podla toho kde kupujes...

a pokazenu hybridnu baterku uz sice niekto niekedy pocul ale nevidel :-)
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

autokomplet: suhlasim s Tebou vo vyjadreniach o spolahlivosti hybridnych aut, pisat ale, ze pokazenu bateriu nikto nevidel je zavadzanie. V Ceskoslovensku na to, kolko jazdi hybridov je to skutocne rarita [prvy pripad som nedavno cital na Toyotaklube -> http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 39&t=35254 ], v amerike ale vzhladom na ich pocet v podstate bezna vec a existuju tam firmy, ktore sa venuju iba oprave tychto baterii. U nas mame jedine vyhodu, ze si ju mozme nechat v Toyote poistit do 11 roku auta, urcite by som ale nikdy nikomu netvrdil, ze bateria prezije auto. Vymena v autorizovanom servise (jedina moznost ako dostat NOVU bateriu nie s repasovanymi clankami) vyjde na 2500eur s montazou a to im tam este svoju staru nechas. Pred kupou som si ale vsetky tieto informacie zistil a cez to vsetko som do nej siel, pretoze ma fascinuje ako jednoducha a zaroven zlozita ta technologia je. Klobuk dole pred Japoncami.
martincichy
Príspevky: 5453
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

takže posledná jazda priusom v piatok eifelova veža - letisko charles de gaull, prisu mal 300 tis km, bezproblémov, kombi spotrebu mal na PC 5,1 litra benzínu.

Taxikár si to auto pochvaľoval. jedine interiérové plasty nič moc, tam je cítiť šetrenie.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

V US su Hybridy velmi popularne.
Po prebehnuti par for (konkretne som hladal informacie o Lexuse GS450H a RX400H) sa ludia stazovali na odchadzanie clankov baterii.
Dotknuty uzivatelia sa zhodli ze tento problem sa im vyskytol okolo najazdu 170 000 mil.

Cize netvrdim ze je to problem kazdeho auta, ale zase proklamovat ze to je bezchybne auto je trosku zcestne.

Oprava vychadzala (vymena celej baterie+robota, nikto nediagnostikoval/nehladal chybne clanky ale vymenil sa kus za kus) okolo 4000$.

Na Slovensku to vychadza okolo 4000 euro v autorizaku.
Co nie je maly peniaz.


Kopnutie do "AvdinKarov" musi byt
:28b7: lol

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných