Toyota Corolla Verso - indukcna cievka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Toyota Corolla Verso - indukcna cievka

Príspevok od používateľa dubina58 »

Zdravim Vas priatelia...prosim,nema niekto nahodou v okoli Bratislavy na predaj indukcnu cievku na Toyota Corolla Verso...motor benzin 1,800ccm,95kW,rok vyroby 2005...uz vcera vecer po odstaveni auta som zistil zavadu indukcnej cievky...prosim,ak niekto ma nejaku odlozenu navyse,moze byt aj pouzita ale dobra,nech ponukne na predaj...odisla mi po peknych a poctivych 205.000km...potom neskor zacnem riesit co dalej...je to surne...dakujem a prajem Vam vsetkym pohodovy vikend... :300f:
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

Nemá nikto na predaj, veď kto by to držal keď sa japonce nekazia? Ale podľa ľudí tu na fóre, nie sú na to drahé náhradné diely tak šup šup do značkového servisu :28b7:
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

jasan...je to pravda s tou nekazivostou...kedze sa mi to stalo v piatok k veceru ze mi to odislo,ja som uz mal nejake aktivity na vikend rozbehnute...nic mi neostava odstavit a ist sup...sup do servisu... :3906:
ja99
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 21.02.2010 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ja99 »

nerozumiem preco servis a preco znackovy, v sobotu rano si to mohol mat na aute, maju ju na sklade bezne firmy so suciastkami, od 30 do 100euro podla vyrobcu
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

cievka bude asi made in France alebo Bosch ked sa odpalila...
alebo niekto nemeni sviecky a mozno iba plati v servise :-)
mala by dat aspon 300-400.000km ked je japonska.
ked odpalilo jednu, casom pojde aj dalsia si myslim, cize naraz vsetky vymenit
dnes uz asi malo ludi drzi v garazi pivnici u starkej veci do rezervy - to bolo 1960-1989
myslim dobre veci do rezervy, mozno na pamiatku si nechas aj ty tu cievku ze prva zavada na Toyote :-)

viem zabezoecit cokolvek ale nie na pockanie

ked budes predavat Verso - daj vediet - predavam jazdene Toyoty a Mazdy lebo mam radost zo spokojnych zakaznikov :-)
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

ja99...ako som mohol mat v sobotu vsetko OK...ked som prisiel v piatok o 17,30hod domov a okolo 19tej som sa chystal vypadnut...po nastartovani triaslo to autom a islo na 3 valce...pochopitelne som odstavil,nakolko svietil check motora aj ine znacky 3x...co a kde v sobotu zozenies???servisy a predajne nahr.suc.zatvorene... :4012:


autokomplet...mam stale origos cievky na aute...sviecky a olej menim pravidelne,mna si nedovolia osubat...jednoducho taka necakane vecicka odisla...este stastie ze sa mi to nestalo na dialnici,mohol by som potom aj katalyzator od-ebat...toto auto nebudem predavat,skor budem taku istu znacku kupovat iny model...a este ja som myslel takych,ktori to kupovali a nakoniec im to nebolo treba namontovat...alebo tak nejak,aj som myslel na tych co maju anurane a rozpredavaju na diely...ale ved ja si myslim,ze je to slusny vykon tych 205 tisic...ved ta moja ide este na LPG...uz mam na tom najazdenych 75,000km... :300f: :4012: :4012:
ja99
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 21.02.2010 17:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ja99 »

ako si to mohol mat v sobotu rano hotove? tak, ze vsetci suciastkari ako elit, intercars...maju v sobotu 8.OO=12.00 otvorene a maju to skladom, prehodil bz si si to sam
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

aha ked plyn tak to ma logiku - prehrievas si motor, sviecky, ine horenie atd. cize priprav sa na castejsiu vymenu cievok a hlavne vymen vsetky a nie ako suflikari jednu a potom ked si odpalia kat tak placu...
a polosuflikar vymeni jednu a druhu nosi ako nahradnu a cestou si opravuje auto :-)
keby si jazdil iba benzin tak ani na 300.000 nemas problem...
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

pozerám cenovky a dostupnosť... delphi, facet... cca 50 eúr, v BA sú dostupné jak v autokelly, tak v intecars. ak chceš japonskú cievku, kúp si denso, stojí cca 100 eúr.

Aby ceny dievok drahšie ako iné, nedá sa povedať, pretože aj na vw group sú ceny rovnaké.

cievka odíde na hociktorom aute, je pravdou, že denso je kvalitnejšie a nábeh 300 - 400 tis km vydrží.
dubina58
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 01.05.2010 14:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dubina58 »

to autokomplet...ano suhlasim s tebou,uz su vsetky vymenene 4x...radsej takto ako si odpalit kat...

to martin...OK...

to ja99...kedze tak casto nemenim suciastky na Toyote a ani nekupujem,nevedel som,ze maju predajne takto otvorene cez vikend...okrem vymeny lofasu bolo treba spravit aj diagnostiku,takze som to uz neriesil...

inac Vam vsetkym dakujem za nazory a prispevky...
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: nprim a 67 neregistrovaných