kúpa v zahraničí

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lado1961
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.02.2009 18:19
Zdieľať na Facebook

kúpa v zahraničí

Príspevok od používateľa lado1961 »

Chcel som sa opýtať, či sú ceny nemeckých aut na stránke suchen.mobile.de uvedené aj s DPH. Posielam aj link na toyotu RAV 4:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/searc ... =&zipcode=


Môžte mi povedať aj svoj názor na kúpu auta Toyota RAV4 v nemecku? Je cenovo výhodnejšie kupovať v autobazáre na Slovensku alebo si nechať auto doviesť zo zahraničia? Poraďte či by nebolo výhodnejšie aj v ČR.
minos1234
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.04.2008 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minos1234 »

Ceny su uz s Dph.Urcite sa oplati doviezt si auto ako ho kupovat tu a aj v CR.Pretoze Nemecky trh je omnoho vacsi tak je jasne ze tam su lepsie ceny

A toyota velmi dobry vyber

Drzim palce
cardude
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 23.07.2007 17:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cardude »

akurat pozor na spojku,lebo ta na tychto toyotach (aj avensis) rada odchadza aj pri 100tis. km.
minos1234
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.04.2008 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minos1234 »

Japonci vyrábajú najkvalitnejšie autá na svete. Konkurujú im len niektoré nemecké prémiové modely.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

minos1234 napísal:Japonci vyrábajú najkvalitnejšie autá na svete. Konkurujú im len niektoré nemecké prémiové modely.
len my povedz ktora toyta sa vyraba v japonsku co ide na trh v europe
minos1234
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 18.04.2008 16:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minos1234 »

lanken napísal:
minos1234 napísal:Japonci vyrábajú najkvalitnejšie autá na svete. Konkurujú im len niektoré nemecké prémiové modely.
len my povedz ktora toyta sa vyraba v japonsku co ide na trh v europe

To mas sice pravdu no technologia je z japonska a oni sami si to kontroluju takze su tak tak isto spolahlive auta.Ja som troska zatazeny na japoncov :zg282: co uz
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

zase by som to nejako neglorifikoval>>>>su mozno lepsie ale o kolko je tazke povedat exaktne
myslim ze rozdiel medzi prvymi a prostrednymi poziciami v TUV reportoch je nejakych 3perc
a ci mas chybovost na 100 ks 3 zavady alebo 5.5zavady ta sa mozes na to vysrat z vysoka
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných