Toyota Auris - tajný vypínač zapaľovania

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

izsof.peter@zoznam.sk napísal:
scorpi4 napísal:stale to nemeni podstatu veci...vsetko to, co opisujete, je prostriedok, ktory ochrani nepochybne, ale uz je to o tom, ze niekto VNIKNE do auta..

to je prapodstata...nic ine..to znamena, ze ak dam najavo "vnikajucemu" nalezitym sposobom, ze auto neodcudzi, tak donho ani nepolezie..

to je podla mna GRO problemu..
Musím súhlasiť so scorpi4, lebo pri zabezpečení nechceme aby niekto VSTUPOVAL do....hocičoho...
Popísali Ti jednoznačne, že vizuálne to musí odstrašiť, či presvedčiť toho zlodeja, že iné auto je lepšia voľba...
:2f93:
Pozri sa, to ze vnikne do auta je teoreticky pre teba zanedbatelny problem. Radsej by som bol, aby do mojho auta vnikol a ostal nemilo prekvapeny, ze bude mat problem s autom odist a v pripade zederu "zevraj" ani neodide. Je to lepsi pripad, ako by som mu dal priamo na vedomie, ze toto auto mam zabezpecene tym a tym a tak sa zlodej aj zariadi. Ver mi, ze ked bude chciet tvoje auto, tak si ho vezme a ked uvidi na okne defend-lock, zeder a nalepky roznych alarmov, tak vie do coho ide a pride v pripade mechanickeho zabezpecenia rovno s odtahovkou. Ak vsak vnikne do tvojho auta a nepodari sa mu s nim odist, pravdepodobne zanecha po sebe stopy a ty budes vediet, ze tvoje auto je uz na zozname a podla toho sa zariadis.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> urcite aj v cechach...skus google..myslim, ze nebude problem..


no praveze bude, zeder v Cechach nie je taky rozsireny ako u nas.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

tonoaaa napísal:
Pozri sa, to ze vnikne do auta je teoreticky pre teba zanedbatelny problem. Radsej by som bol, aby do mojho auta vnikol a ostal nemilo prekvapeny, ze bude mat problem s autom odist a v pripade zederu "zevraj" ani neodide. Je to lepsi pripad, ako by som mu dal priamo na vedomie, ze toto auto mam zabezpecene tym a tym a tak sa zlodej aj zariadi. Ver mi, ze ked bude chciet tvoje auto, tak si ho vezme a ked uvidi na okne defend-lock, zeder a nalepky roznych alarmov, tak vie do coho ide a pride v pripade mechanickeho zabezpecenia rovno s odtahovkou. Ak vsak vnikne do tvojho auta a nepodari sa mu s nim odist, pravdepodobne zanecha po sebe stopy a ty budes vediet, ze tvoje auto je uz na zozname a podla toho sa zariadis.
k tomu len tolko...

ano, bude vediet, co je v aute..avsak o par miest vedla, ci vo vedlajsom meste, stoji rovnaky auris bez zederu..preco by sa mal serkat s tym, ktory je zabezpeceny?navyse, stale pisem o tom, ze tym padom poskodi zamok, a pripadne znehodnoti ci znici interier..len tak..lebo ho to nastve..
a ked dojde s odtahovkou?no, je to predsa len divne, aby v noci odtahovka nakladala niekde na sidlisku auto..alebo kdekolvek..a cez den sa nikto nebude srat so zederom..

este ma zaujima, ako sa zariadi, ked bude auto "na zozname"..co urobi?bude parkovat inde?alebo bude spavat v aute?policia pri vykradnutom aute, lebo predpokladam, ze taky deBilko zoberie potom minimalne autoradio, ked ine nevie, zabezpeci auto a spise protokol, a dava pripad add acta..snad nemyslis, ze sa volaju technici a zabezpecuje sa daktyloskopia a podobne..
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Samozrejme, ze policia nic nevyriesi a nikoho nevola, ale dotycny si aspon moze auto neskor nejak lepsie zabezpecit(namontovat iny alarm, auto predat). Myslim si, ze auta sa bezne kradnu odtahovkou a zlodeji idu presne po danom aute. Ked chcu tvoje auto mozes sa aj na hlavu postavit a ukradnu ho. Moj osobny nazor je, ze lepsie je zmiast zlodeja, ako mu dat na tanieri do coho ide. Vsak nech sa kazdy zariadi ako uzna za vhodne, je to len moj nazor.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ked sa u nas v Petrzalke objavi o tretej v noci odtahovka a bude nakladat auto, zopakuje sa Devinska Nova Ves.

Vyletim z domu kamarade a bez akychkolvek otazok. Take este nebolo ze odtahovka na sidlisku v noci potme.

Ja som tiez Lubomir. Akurat nie Harman ale Kardon.
stevo11
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 05.06.2008 22:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevo11 »

Tajný vypínač schvaľujem. Moja osobná skúsenosť. Takýto vypínač zachránil firemnú oktávku mojej ženy. Do vozidla sa síce zlodej dostal ale neodišiel. Policajt keď prišiel povedal že máme vďaka tomu vypínaču šťastie pretože túto noc tam zmizlo asi 6 áut. Preto odporúčam popr. to skombinuj s inými možnosťami. Nestojí to veľa a budeš spokojnejšie spávať.
.M.M.
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 13.06.2010 21:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa .M.M. »

Kamoš raz doviezol auto,aby mohol do rána spokojne spat´,aj ked´ tam bolo nejaké zabez. zariadenie,odmontoval volant.Volant má dodnes ako pamiatku na to auto.Ak chcú vaše auto,tak vám ho zoberú.
dzaba4
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 04.12.2008 11:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzaba4 »

mp3turbo napísal:ked sa u nas v Petrzalke objavi o tretej v noci odtahovka a bude nakladat auto, zopakuje sa Devinska Nova Ves.

Vyletim z domu kamarade a bez akychkolvek otazok. Take este nebolo ze odtahovka na sidlisku v noci potme.

Ja som tiez Lubomir. Akurat nie Harman ale Kardon.
:d :D to nie su nahodou repraky?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

mp3turbo napísal:ked sa u nas v Petrzalke objavi o tretej v noci odtahovka a bude nakladat auto, zopakuje sa Devinska Nova Ves.

Vyletim z domu kamarade a bez akychkolvek otazok. Take este nebolo ze odtahovka na sidlisku v noci potme.

Ja som tiez Lubomir. Akurat nie Harman ale Kardon.
čo dávali včera večer SEGALA v telke
:40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Naposledy upravil/-a LOCHNESS v 23.09.2010 16:10, upravené celkom 1 krát.
standox
Príspevky: 465
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa standox »

v pondelok bol RAMBO na Markize

:40bd: :40bd: :40bd: :40bd:

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných