Toyota Avensis ´05 - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

toyo dopitche spravaj sa ako dospely chlap a nie ako pošťatý 12ročný predpubertálny výrastok !!

dokazal si zarobit na toyotu aj dom na obrazku je pekny tak nas tu vsetkych neskusaj a prejav trochu inteligencie.

ked ta pekne poprosim aby si pisal malymi pismenami a ty velkymi napises to co napises, povazujem to za otvorenu provokaciu. Nechcem diskutovat na temu ci vsetko pises velkymi alebo nie, ci je tu tlacene alebo palickove pismo, akonahle este raz napises velkymi pismenami tak sa zacnu diat "veci". Lebo to nerobi nikto iny tu na fore len ty.
TOYOOOO
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 19.09.2006 08:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOYOOOO »

Vidim ze niektory ludia si asi toto auto forum pomylili s nejaky jazykovym,mi sa tu chceme bavit o autach a cicamnec mp3 turbo len rypu sprostosti okolo a nic kteme,a vseci len ticho ich asi pocuvaju bo sa tu len vyhrazaju daj si pozor dam ti ban atdpremna zamna aj 100 banov si daj tu to dokazes v realnom zivote nieee,tak sa majteeee.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

fakt sa nevies zmestit do koze?

pripadas mi ako sproste soplave decko alebo ako cojaviem pošaľety vyhodňár zo Starej Lubovne. Ale ty mas na viac, tak pod hore ako ruska raketa. To je pre teba naozaj taky strasny problem NESTLACIT tu jednu klavesu? Fakt ti robi taku velku radost ked mozes nasierat ludi, oni ti to pekne slusne a na urovni povedia a ty nasieras este s vacsou vervou a zanietenim dalej?

fakt sa nevies zmestit do koze?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

TOYOOOO napísal:Vidim ze niektory ludia si asi toto auto forum pomylili s nejaky jazykovym,mi sa tu chceme bavit o autach a cicamnec mp3 turbo len rypu sprostosti okolo a nic kteme,a vseci len ticho ich asi pocuvaju bo sa tu len vyhrazaju daj si pozor dam ti ban atdpremna zamna aj 100 banov si daj tu to dokazes v realnom zivote nieee,tak sa majteeee.
pozri, naozaj si myslim, ze je fajn dodrziavat iste pravidla, ktore su tu dane...a je pravdou, ze Ta na to viackrat upozornili..na tom nic nie je..proste sa to zle cita..ak chce niekto nieco zdoraznit, je to v pohode a kazdy to zvladne..ale ak to niekto robi len preto, ze je zvyknuty, tak by bolo fajn, aby si zvykol na to, ze ked prispieva niekam, kde to je povazovane za porusenie pravidiel, tak to proste zmeni bez komentara..

navyse, nikdy neposudzuj niekoho, alebo nikoho, ako chces, len na zaklade toho, ze Tebe sa nepaci, ze Ta niekto upozornil..bol si viackrat vyzvany a uplne v pohode, aby si pisal malymi pismenami..

je to take zlozite?myslim ze vobec nie..to je cele..o nic nejde, bavime sa tu o atach, ktore su nasim konickom, alebo u mnohych obziva...u mnohych oboje..

nemusime si tu zneprijemnovat pobyt kadejakymi hadkami kvoli malichernostiam..

proste staci dodrzovat par veci a vsetko je v pohode..

k veci:

toyota benzin - GOOD CAR..
bbvlado1
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 29.07.2010 17:11
Zdieľať na Facebook

velke pismena

Príspevok od používateľa bbvlado1 »

Som takisto proti pisaniu velkymi pismenami (klavesa CapsLock je podla mna najzbytocnejsia na klavesnici) ale mne sa vsetky TOYOOO-ove prispevky zobrazuju normalne, malymi pismenami. Je mozne, ze uz presli upravou administratora, ale ak nie, nemoze to byt nejaka vec v zobrazovani? (MacBook Pro, Snow Leopard, Safari) Nie je mozne, ze Toyooo ma tu istu konfiguraciu a nevidi, ze nieco robi zle?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nie, to je bl.bosť, príspevky boli upravené, aj ja ich už teraz vidím normálne...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ano, mozem urcite potvrdit ze prispevky toyaaaaaa presli upravou administratora respektive moderatora.


15 minut som sa s tym sral....

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných