Toyota Camry

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Maaarcel
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15.07.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Toyota Camry

Príspevok od používateľa Maaarcel »

nazdar borci,

chem kupit camryho od jedneho tipka ktory potrebuje surne prachy ale nemozem sa absolutne nic docitat o tomto aute teda presnejsie o tejto verzii vobec nic na nete...jedna sa o camry 2.4 Vtec r.v.2005tka tusim .. verzia ale 120 KW s automatom ....a trojdverova ..sade pisu len o limuzkach a su hlavne aj vyzorovo uplne ine to je zajimave...najlepsie by bolo keby mi nekto neco povedal ohladom spolahlivosti alebo udrzby...hocico proste uvitam velmi rad...
spotreba ma az tak moc netrapi na kolku momentalne frcim na prasakovi ktory mi cuca 15 - 20 l :d ...
slkstyle
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 16.01.2010 19:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slkstyle »

pozor len na to ze surne mu treba prachy..

alebo - auticko ani neviem preco predavam asi chcem zmenu a podobne.. takych inzeratov je totiz po povodniach coraz viac :) naposledy krasna audina na bazosi a tiez dovod predava ze ani nevie preco lebo auto je super.. no ked som videl znacku TV tak ja uz som asi vedel preco :)

este som videl yaris rok staru za 5000 :))
topspeedsk
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22.09.2008 11:48
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota Camry

Príspevok od používateľa topspeedsk »

Maaarcel napísal:nazdar borci,

chem kupit camryho od jedneho tipka ktory potrebuje surne prachy ale nemozem sa absolutne nic docitat o tomto aute teda presnejsie o tejto verzii vobec nic na nete...jedna sa o camry 2.4 Vtec r.v.2005tka tusim .. verzia ale 120 KW s automatom ....a trojdverova ..sade pisu len o limuzkach a su hlavne aj vyzorovo uplne ine to je zajimave...najlepsie by bolo keby mi nekto neco povedal ohladom spolahlivosti alebo udrzby...hocico proste uvitam velmi rad...
spotreba ma az tak moc netrapi na kolku momentalne frcim na prasakovi ktory mi cuca 15 - 20 l :d ...
No vidim ze sa do aut vyznas :) Camry existuje v tejto generacii len ako 4dv limuzina, NIKDY v toyote NEEXISTOVAL motor s nazovom Vtec. To na uvod. Pravdepodobne myslis Toyota (Camry) Solara, co stoji na rovnakom podvozku s rovnakou technikou vyrabanu od 2004 do 2009 ale inak je to vizualne uplne ine auto. Motor 2.4 L (kod 2AZ-FE) je klasicky 4 valec v technologiou VVT-i ktory sa montoval aj do Avensisu. Spotreba tam bude vyrazne pod 10 aj s automatom, zalezi samozrejme od toho, ako jazdis. Spolahlivost 100%, nie je to ziaden posahany francuz :) Udrzba nic extra, len spotrebak. Ak chces viac info, skoc k nam na toyotateam.sk/forum
cierny99
Príspevky: 453
Dátum registrácie: 10.03.2008 17:58
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota Camry

Príspevok od používateľa cierny99 »

TopSpeed.sk napísal:
No vidim ze sa do aut vyznas :) Camry existuje v tejto generacii len ako 4dv limuzina, NIKDY v toyote NEEXISTOVAL motor s nazovom Vtec. To na uvod. Pravdepodobne myslis Toyota (Camry) Solara, co stoji na rovnakom podvozku s rovnakou technikou vyrabanu od 2004 do 2009 ale inak je to vizualne uplne ine auto. Motor 2.4 L (kod 2AZ-FE) je klasicky 4 valec v technologiou VVT-i ktory sa montoval aj do Avensisu. Spotreba tam bude vyrazne pod 10 aj s automatom, zalezi samozrejme od toho, ako jazdis. Spolahlivost 100%, nie je to ziaden posahany francuz :) Udrzba nic extra, len spotrebak. Ak chces viac info, skoc k nam na toyotateam.sk/forum
2AZ-FE sa do eurpy prakticky nedovazal mozno len v Avensis verso. Kvalita dobra nahradne diele asi len s USA ale je ich plna r.. .spotreba vyrazne do 10 asi nebude ale nebude to nic hrozne. Ja by som do toho asi isiel.
Maaarcel
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15.07.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota Camry

Príspevok od používateľa Maaarcel »

TopSpeed.sk napísal:
No vidim ze sa do aut vyznas :) Camry existuje v tejto generacii len ako 4dv limuzina, NIKDY v toyote NEEXISTOVAL motor s nazovom Vtec. To na uvod. Pravdepodobne myslis Toyota (Camry) Solara, co stoji na rovnakom podvozku s rovnakou technikou vyrabanu od 2004 do 2009 ale inak je to vizualne uplne ine auto. Motor 2.4 L (kod 2AZ-FE) je klasicky 4 valec v technologiou VVT-i ktory sa montoval aj do Avensisu. Spotreba tam bude vyrazne pod 10 aj s automatom, zalezi samozrejme od toho, ako jazdis. Spolahlivost 100%, nie je to ziaden posahany francuz :) Udrzba nic extra, len spotrebak. Ak chces viac info, skoc k nam na toyotateam.sk/forum
nie nie mylis sa je to coupe teda aspon to tak vypada zrejme sa to vyrabalo len pre japonsky trh abo co neviem..nie je to limuzka 4 dverova!!! videl som ju predsa..vyzera velmi dravo chutne ovela viac sa mi paci ako limuzka...s tu spotrebu sa mi nehce ale moc verit ze s tym automatom pod 10...ale to neresim ..no dufam len ze ta prevodovka nie je nejaka nachylna ...
Maaarcel
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15.07.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Maaarcel »

BLINDSIDE napísal:Camry 2,4 Vvti,152 PS vynikajúce vozenie krásna priestrannosť. Vezmi jeho aj autíčko do Toyota servisu a nech sa slečne pozrú pod sukničku ako dobre ju preťahoval :)
myslim verziu so 120 KW neviem presne ake rozdiely su tam ,,na kolko nikde nic sa nemozem docitat
urbanek
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 12.06.2007 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa urbanek »

Ze by to bol Scion....
Maaarcel
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15.07.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Maaarcel »

urbanek napísal:Ze by to bol Scion....
a to je co ten Scion ??? ma to napisane na volante ale je to toyota camry ako v paperoch a setko ...to je nejake specialne prevedenie ??? vies nieco o tom pls ?
urbanek
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 12.06.2007 13:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa urbanek »

Nic moc o tom neviem, ale mala by to byt Toyotou vyrabana znacka specialne pre Americky trh, nieco ako lexus a pod. Hentu 2 dverovu potvoru som uz mal cest soferovat a javilo sa to ako velmi dobre auto. Malo by to byt na rovnakej platforme ako 4 dverova Camry a vela suciastok by malo byt spolocnych. Kedze camry je najspolahlivejsie auto jednej z najspolahlivejsich znaciek, tak by som sa rozhodne nebal do toho ist. Viac ti o tomto konkretnom aute povedia na nato urcenom fore alebo ujo Googeľ. Keby si si to nahodou rozmyslel tak mam zaujem. :3035:
Maaarcel
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15.07.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Maaarcel »

urbanek napísal:Nic moc o tom neviem, ale mala by to byt Toyotou vyrabana znacka specialne pre Americky trh, nieco ako lexus a pod. Hentu 2 dverovu potvoru som uz mal cest soferovat a javilo sa to ako velmi dobre auto. Malo by to byt na rovnakej platforme ako 4 dverova Camry a vela suciastok by malo byt spolocnych. Kedze camry je najspolahlivejsie auto jednej z najspolahlivejsich znaciek, tak by som sa rozhodne nebal do toho ist. Viac ti o tomto konkretnom aute povedia na nato urcenom fore alebo ujo Googeľ. Keby si si to nahodou rozmyslel tak mam zaujem. :3035:
heh oki dik ..no a k tomu googli sak jaksi mi nic nevygoogluje poriadne ...nevem no ale asi to vezmeem , keby nie pisnem ti :P
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Tu máte foto pre ilustráciu:

Camry Solara:
Obrázok

Obrázok

Scion:

Obrázok
praded
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 20.06.2009 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa praded »

Ak má niekto vážny záujem, tak aj moja Solara je na predaj.
foto pošlem na Váš mail
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných