Lexus RX 300

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wside
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 30.10.2008 18:51
Zdieľať na Facebook

Lexus RX 300

Príspevok od používateľa wside »

Lexus RX 300,rv 2005.Aky je vas nazor na toto auto?Niake skusenosti?Spolahlivost,spotreba?
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imro2t »

prijemne zvezenie, na nasich cestach stale originalne neokukane auto, spolahlivy motor, co pocuvam, sem tam potrapi nieco v elektrike, ako kazde auto, ktore je v tejto kategorii natrepane elektronikou, ale co pocuvam trapi to aj BMW X5, aj tuarega ci mercedes ML... ale nic take, aby si nedosiel do ciela spotreba velmi, ale velmi zavisla od stylu jazdy, dost zalezi, ci to budes jazdit v meste, alebo prehanat po dialnici, alebo len tak na vylety to auto vie velmi lahko zdvojnasobit spotrebu, podobne ako kazde ine auto, na ktore budes dupat... cena pneumatik Ta nezaujima pri tomto type auta???? tu lacne 13 palcove pneumatiky nenahodis...
tomi1981
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 18.04.2007 09:31
Zdieľať na Facebook

ss

Príspevok od používateľa tomi1981 »

Ahoj. Mal som na cas pozicany RX300 neviem ake motory tam davaju, tento bol 3.0 twinturbo benzin, automat s radenim na volante. Ked som isiel normalne tak palubak ukazal cca 8,5L ,ale skusil som aj sportovejsie...bolo to mimo obce, vkuse brzda ,plyn tak to skocilo po chvilke na nejakych 16 L... Inak bolo to zive az az...jeden moj spolucestujuci dostal pravdepodobne z prudkeho zrychlovania a nasledne brzdenia vazne zaludocne krce--Mal som ho len nacas...ale v porovnani s mojim atmosferickym 3.0 toto bola raketa :zg282:
jano400
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 05.09.2007 00:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jano400 »

A potom si sa zobudil a vytiahol ruku zo serbla :40bd: :40bd: :40bd:
Vozil som sa na 400h a nic moc v porovnani s ostatnymi SUV premiovkami. A 300 neexistuje s turbami,jedinne zeby ju vyrobili specialne pre teba. :4090:
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných