Kupa Toyota Corolla 1.6HB

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aalois
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Kupa Toyota Corolla 1.6HB

Príspevok od používateľa aalois »

Dobry den, chcel by som kupit Corollu 1.6 HB Sol 6/2002.
Viete mi poradit, aka by realna cena za takyto voz? Pripadne na co sa zamerat pri jeho obhliadke?

dakujem velmi pekne za radu
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa Toyota Corolla 1.6HB

Príspevok od používateľa cicmanec »

aalois napísal:Viete mi poradit, aka by realna cena za takyto voz?
Najjednoduchšie si urobíš predstavu o cene keď si dáš vyhľadať auto s podobným rokom výroby a kilometrami - budeš vidieť, v akej cene sa približne pohybujú...
aalois
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa Toyota Corolla 1.6HB

Príspevok od používateľa aalois »

cicmanec napísal:
aalois napísal:Viete mi poradit, aka by realna cena za takyto voz?
Najjednoduchšie si urobíš predstavu o cene keď si dáš vyhľadať auto s podobným rokom výroby a kilometrami - budeš vidieť, v akej cene sa približne pohybujú...
dakujem za radu. nasiel som cca okolo 7000E, ale zda sa mi to trochu vela, vedel by som si to predstavit okolo 6000E, aky je vas nazor? dakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Neviem ako sa pohybujú ceny za ten voz, ale ak sú napr 170-260, tak to neznamená, že musíš kúpiť kus za 180. Najnižšia cena je vždy pri autách, ktoré majú buď nejaký problém alebo aspoň veľa klilometrov. Takže je niekedy lepšie kúpiť auto o 30 drahšie v lepšom stave, ako kúpiť lacnejšie a tých 30 do toho na úvod vraziť.

Treba si vybrať pár kusov, ísť ich osobne pozrieť a vybrať si podľa pomeru cena/stav to, čo ti najlepšie vyhovuje.
aalois
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.09.2009 14:25
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa aalois »

cicmanec napísal: Treba si vybrať pár kusov, ísť ich osobne pozrieť a vybrať si podľa pomeru cena/stav to, čo ti najlepšie vyhovuje.
Bol som pozriet prave jednu, super auticko, ale aj tam by som rad vedel co mi o nom povedia v servise. A este rozmyslam nad D4D 2L. Vdaka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 45 neregistrovaných