Nič nie je nemožné- TOYOTA

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Nič nie je nemožné- TOYOTA

Príspevok od používateľa jalabert »

Chlapci čítali ste dnes na nete sme?
http://ekonomika.sme.sk/c/5040398/toyot ... idiel.html
Toyota sa chystá stiahnuť skoro 4 mil. áut...
Respect tomu amíkovi, ktorému sa zasekol plynový pedál o rohožku, pričom ho nenapadlo žiadnym spôsobom zastaviť (minimálne stupiť na brzdu) a tým zabil seba a ďalších 3 ľudí
:300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Hamburgerové hlavy...

Toyota zvoláva 3,8 milióna áut kvôli kobercu, Škoda tie svoje s nefungujúcim airbagom nechá spokojne jazdiť ďalej... :41c2:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

to sa stavalo davnejsie aj mne na favorite, dam do skodovky nech vsetky favority a felicie daju do servisov prekontrolovat :40bd: :40bd: :40bd:
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

Amerika svet zazrakov to maju stoho ze fetuju a potom nevedia čo od rozkoše debilna amerika

Keby sa to stalo na slovensku chcel by som vidiet reakciu :zga27:
ivkoboss
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 29.09.2009 21:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivkoboss »

v usa je mozne vsetko(krajina zazrakov),asi koli krize potrebuju vysudit nejake dolace,inak by si tam nevkladali 3cm hrube koberce.a ked sa im to zaseklo mohli to vybrat,alebo vypnut motor.kreteni
hand
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.09.2009 15:11
Zdieľať na Facebook

Obchody

Príspevok od používateľa hand »

Ako zvýšiť predajnosť amerických vrakov?No predsa negatívnou reklamou!!!Aj to je možnosť... :40bd: :40bd: :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> v usa je mozne vsetko(krajina zazrakov),asi koli krize potrebuju
> vysudit nejake dolace,inak by si tam nevkladali 3cm hrube koberce.


jasna vec, ale pokial toyota nema v manuali ze nesmu vkladat 3cm hrube koberce tak z nich vysudia aj gate. A ze to toyota v manuali nema to je nam jasne.

chcem si predstavit toho k0k0ta co telefonuje "fok, šhyt, v tej yaponskej tojote valime 118 mil za hodinu a nevieme zastavit. Pomozte nam, co mame robit" a jeeeeeeeeeb rana v telefone. A asi tak komu telefonoval?

cize si to zhrnme : tych keketov tucnych hranolkovych v tom aute bolo niekolko - minimalne dvaja, zrejme sofer a spolujazdec kedze spolujazdec telefonoval, mozno ich tam bolo aj viac kedze su styria mrtvi :) A ANI JEDNEHO JEDINEHO Z NICH NENAPADLO VYRADIT PREVOD NA AUTOMATE, VYPNUT MOTOR PRIPADNE SA ZOHNUT A VYTIAHNUT NEJAKY PRIDRBANY NEZAISTENY KOBEREC Z NEJAKEHO PRIDRBANEHO PEDALU. A to ze sa cela tato vec nestala za tri sekundy je jasne z toho, ze toyota nabrala a chvilu isla takmer 200km/h rychlostou.

Parada.

Neskutocna tupost v priamom prenose.

Ta spolocnost si kvoli svojej tuposti nic ine nezasluzi. Je mi luto ze takuto sprostu vec som musel povedat ale je to tak. Minule som pocul nejaku podobnu sprostost "auto mi z nicoho nic vyrazilo dopredu a spravil som havarku". Na automate, ok? Pripadne take tie pribehy kedy nejaky amerikanec zramuje 50m aut a zopar ludi lebo si POMYLI dva pedale co tam ma. Cisty k0k0t. Nafetovany.

Az dva pedale tam ma a on si ich yebo pomyli.

super.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

presne tak turbo, su to obycajni tupci, pardon za vyraz, ktori co nemaju v navode tak nevedia, resp sa kvoli tomu sudia..napr, ze macka sa nemoze dat do mikrovlnky a podobne kraviny. Smutne na tom vsetkom je, ze cely svet robi a doplaca na tych kretenov!!!! :3c90:
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

Ja len ešte takú technickú poznámku- nedostávajú tam oni náhodou vodičáky už v 16??? Viem si dosť dobre predstaviť, že to boli takýto fagani, čo im ešte ani chlpy nerastú a už si to valia na fotrovej toyote :342a: Myslím si, že drvivá väčšina 16-ročných ľudí ešte nemá dosť rozumu a skúseností na to aby dokázal riešiť nejaké komplikované situácie na ceste...
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

no vidite - mali pod kapotou 3.000 kW a to uz len taka obycajna brzda na aute nezvladne a urcite sa prave zasekla spinacka (mne to robi na vsetkych Toyotach a na vsetkych zamkoch :-) ) a tiez zamkol central aby nemohli vyskocit - co nepozerate nezvratny osud ?!
to konkurencia nevie co vymysliet a ked si dali sami odfajcit dvojicky, predpokladam, ze taku ,,malu nehodu,, spiskat nebude problem a mozno sa ani nestala. Aj ked ...
No slovenski novinari nemaju problem vytiahnut aj 10 rokov staru kacicu - ved hlavne je, ze je o com pisat a ze bulvar sa dobre predava, aj ked nema ziadnu hodnotu. My si kupujme Novy Cas a pozerajme krvaky od televiznych novin, cez serial odvysielany v nedelu pocas obeda az trebars po celovecerny priebany americky krvak, ktoremu chyba pointa, pripadne je ta ista ako pri dalsich 99% ostatnych priebanych filmoch.

Ludska hlupost a vesmir su nekonecne veliciny, tym vesmirom si nie som isty ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných