repasacia zotrvacnika toyota rav

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sokolik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.11.2006 13:57
Zdieľať na Facebook

repasacia zotrvacnika toyota rav

Príspevok od používateľa sokolik »

ahojte, neviete niekto poradit firmu, ktora repasuje zotrvacniky na toyotu rav 4 2.0d4d,pripadne predam nefunkcny, ale vraj opravitelny
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: repasacia zotrvacnika toyota rav

Príspevok od používateľa mhlavaty »

sokolik napísal:ahojte, neviete niekto poradit firmu, ktora repasuje zotrvacniky na toyotu rav 4 2.0d4d,pripadne predam nefunkcny, ale vraj opravitelny[/quote
Akú má chybu ?
adam221
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 29.01.2006 19:08
Zdieľať na Facebook

Re: repasacia zotrvacnika toyota rav

Príspevok od používateľa adam221 »

Najskor je chyba, ze je dvojhmotny.. Kamos ma Toyotu a v BA chcu za dvojhmotak cca 1500euro.. V rakusku sme ho nasli pod 1000euro a da sa kupit v anglicku fungel novy za cca po prepocte 500euro.... Este treba pozriet dake polske stranky... Tam so ho tiez videl.. /ale nehovorim ze z PL bude dobry/
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

už ked aj v toyoooote odchadzaju zotrvakz to je na hovno...uz aj japonci nie su co bývali
sokolik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.11.2006 13:57
Zdieľať na Facebook

Re: repasacia zotrvacnika toyota rav

Príspevok od používateľa sokolik »

adam221 napísal:Najskor je chyba, ze je dvojhmotny.. Kamos ma Toyotu a v BA chcu za dvojhmotak cca 1500euro.. V rakusku sme ho nasli pod 1000euro a da sa kupit v anglicku fungel novy za cca po prepocte 500euro.... Este treba pozriet dake polske stranky... Tam so ho tiez videl.. /ale nehovorim ze z PL bude dobry/
to ano,je tam dvojhotny zotrvacnik,vraj su firmy ktore to repasuju, ja som kupil novy, a podla mechanika sa tento da opravit, zazvarat a vraj by posluzil, len taku firmu najst co sa tym zaobera, kedze mam novy tak tento mi je zbytocny
sokolik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.11.2006 13:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sokolik »

lanken napísal:už ked aj v toyoooote odchadzaju zotrvakz to je na hovno...uz aj japonci nie su co bývali
hmm, cim novsie auto a technologia tak tym viac nachylnejsie
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných