Toyota Avensis - merac hladiny oleja

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mz01
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.04.2009 23:36
Zdieľať na Facebook

Toyota Avensis - merac hladiny oleja

Príspevok od používateľa mz01 »

Na Avensise r.v. 98 sa mi pokazil merac hladiny oleja. Vie mi niekto poradit kde zozeniem second-hand alebo neoriginalny. Problem je v cene originalu - 430 EUR :-(
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Re: Toyota Avensis - merac hladiny oleja

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

mz01 napísal:Na Avensise r.v. 98 sa mi pokazil merac hladiny oleja. Vie mi niekto poradit kde zozeniem second-hand alebo neoriginalny. Problem je v cene originalu - 430 EUR :-(
Skus dat presne udaje o aute. Ci sa jedna o diesel, alebo benzin. rok vyroby kw alebo este lepsie nejake OE číso .
mz01
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.04.2009 23:36
Zdieľať na Facebook

Merac hladiny oleja - Avensis

Príspevok od používateľa mz01 »

Ide o model 98 - benzin, 2- liter, 94 kw.
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Re: Merac hladiny oleja - Avensis

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

mz01 napísal:Ide o model 98 - benzin, 2- liter, 94 kw.
:203: bohuzial, vypada to iba na vrakac alebo origos. Ani jeden program mi to nepise .-
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

kurnik toyota sa pokazila ???? Podľa niektorých pisateľov nemožné :-( a hľa toto :-(

a ešte také drahé súčiastky, šak to je už porovnateľné s VW group.

Sorry, nevyrívam do Teba ale niektorý tu tvrdia, že menia len olej a filtre a už majú cez 400 tisíc km.
Ondrejko69
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 28.04.2007 21:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ondrejko69 »

Kujon78 napísal:kurnik toyota sa pokazila ???? Podľa niektorých pisateľov nemožné :-( a hľa toto :-(

a ešte také drahé súčiastky, šak to je už porovnateľné s VW group.

Sorry, nevyrívam do Teba ale niektorý tu tvrdia, že menia len olej a filtre a už majú cez 400 tisíc km.
Auto je len stroj. Vzdy zalezi hlavne na majitelovi. PORIADNA UDRZBA ZIVOT AUTA PREDLZUJE. mozno si niekto povie ze je to len fráza ale investovat do prehliadok sa naozaj oplati. :300f:
mz01
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.04.2009 23:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mz01 »

V zasade suhlasim. Ja vsak na udrzbe nesetrim a aj tak sa stalo, ze mi cidlo "odislo". Vzhladom na to, ze indikator tlaku oleja je v poriadku, neobmedzuje ma to pri pouzivani auta. Castejsie vsak musim zdvihnut kapotu auta a pozriet hladinu oleja.
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných