Dobrá spotreba na dialnici

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Peťko neznačím si do kalendára čo a kedy robím :-\ , ale ak to chceš veľmi vedieť od dnes ťa budem informovať o každom zmazanom príspevku :41c2:

Krásny deň vospolok :hero:
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa aristoteles »

Cico, ty si ako mlada hysterka...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja túžim iba po jednom aby si ty,ale týka sa to každého,neliezol do tém ktoré sú technického rázu a niečo konkrétne riešia proste nezanášali žiadny bordel.Neriešte čo riešiť neviete,hlúposť a zlomyselnosť nik nepotrebuje..Z každého hľadiska je lepšia téma úplne bez odpovede.Ale téma ktorá sa uloží z tonami balastu nemá právo na existenciu.Odtiaľto už odišlo ozaj kvantum cenných ľudí,mám v tom celkom dobrý prehľad,ale prítomnosť ľudí ktorý nevedia kde je hranica to tu riedi poriadne.Samozrejme pokiaľ téma zaujala je podnetom na otázky, je to v poriadku.Ale riešiť gramatiku,štýl a múdrosť alebo schopnosť iného,jeho vrecko a pod si odpustite.Pokojne o tých veciach diskutujte,sú na to sekcie kde stačí zadať tému a vykecať sa do sýta.Nie je celkom popočítateľné koľko fór poznám celkom dôverne,ale toto je z hladiska volnosti pre ľudí čo sa nespracú do kože asi najväčší chliev.Že na to dopláca dosť ľudí ktorý poznajúc zvyklosti tohoto fóra radšej nič nepíšu je isté.Časť objavila že existujú ss správy a píšu rovno tam a ja večer čo večer odpovedám a za pár dní mám plnú schránku a musím dlho prezerať ktoré už vymazať môžem lebo sú definitívne zakončené.Kedy sa vráti doba,že môžu čokoľvek opytovať na samotnom fóre a nebudú okamžite zhovaďovaný ?! v súčasnosti sa natíska jediná odpoveď - nikdy.
Ćo sa týka vzťahových vecí,osobný vzťah cicmanec - LOCHNESS by nemal viesť k zneužívaniu.Pochopil som vtedy keď som cicmanca konečne dostal preč a vrátil sa hneď vo viacerých podobách.BYť priateľom je jedna vec,ale vyhodil by som aj brata ak by nerozumel že prekračuje hranice.V práci to isté.Priateľ je ten,kto nerobí to,čo vie že mi je nepríjemné alebo ma dostáva do hlúpych situácií.K tomu nemám viac.
encore16V
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 05.07.2011 13:48
Bydlisko: Bazmek City Nad Hornadom
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa encore16V »

Ale ja tiez stale cakam na nejake vyvratenie s vecnymi argumentami toho, co cico napisal a sa dotazuje. Nedockali sme sa. To je take tazke odpovedat na otazku? Jak u politikov, ked dostanu priamu, jasnu otazku a namiesto jednoduchej odpovede, dostaneme 3 minutovy odveci monolog.

Inac, este sa tu zabudlo spomenut jedne dalsi velky problem co mal VW s 1.8TSI a predovsetkym 2.0TSI. To kardinalne zranie oleja kvoli zlym piestnym kruzkom. To uz vychytali?
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa aristoteles »

Opravujem sa, myslel som staru hysterku...

Ja mam silne podozrenie, ze cicova cinnost je ziaduca premajitelov stranky a mozni aj platena.
Inak neviem pochopit toleranciu takehoto asocialneho spravania
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...mne slubil Mišo este pred 20-imi rokmi,ze budem moderator...,cely čas čakam na povysenie,aj v kravate po ulici chodim,holim sa,za :431a: ženami nekukam...a ništ...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa oco13 »

Tomuto fóru chýba nekompromisný moderátor.
Druhá stránka nekomromisného moderátora je - menej ludí menej klikov menej prímov z reklamy. Čo je lepšie pre majitelov fora??? chudobná prísne odborná stránka, alebo bohatý pokec?? Každý nech si odpovie sám.
A druhá vec každá značka má svoje vlastné domáce aj zahraničné fora, čo tak pýtať sa tam a nie na všeobecnom fore.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa aristoteles »

Nie cico. Mozes mat hocaky nazor, hoci aj blby. Ale vystupovattak agresivne, to je na mna vela.
Milan H. mozno je aky je. Aj ja som sa s nim pochytil. Kazdy sme nejaky. Ale, to co robis ty, je pre mna skratka vela. A poztivnuamotivaciu sa v tom hladat neda.
A ta blahosklonna poza, co tu zahral lochnes... Strcil si hlavu do jazera.
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Seven sory ale zatiaľ nemám také videnie aby som za tmy videl do áut kto tam sedí a hlavne keď leje ako včera na A1 rakúskej. Ináč pre info dnes sa pokakal ďalší výdobytok ľudovej techniky ktorý mal necelý 22000km , ráno na tom prišli 90km a potom tam ostal 1 prevodový stupeň a už nešiel vyradiť , tK to tak išlo do servisu na reklamaciu
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cenamcic napísal: 26.09.2022 15:36 Agresívne vystupujem leda tak voči ľudskej hlúposti, tú z duše neznášam...
V tomto prípade sme dvaja,jediná vec ktorú neodpúštam a neviem prepáčiť,iba obrátene.Ja hlúposť (skôr nevedomosť) hravo prepáčim.Nikdy agresivitu.Hlúposť je nejasná kategória,preto to slovo nemám rád.Tan kto sa javí ako v niečom hlúpy,môže byť neskutočne dobrý a múdry v niečom inom.Lenže cicmanec sa napáskuje do techniky aut,a o tom vie ozaj iba to čo dá Google.Trocha málo aby taký prišiel moralizovať,hrať sa na samozvaného moderátora a všetkým ide dokázať aký sú hlúpy. Asi niet v dome zrkadla.V niečom inom môže byť skvelý,ale tu sa vyjadruje k veciam ktoré nikdy nevidel,nikdy neopravoval,nikdy neriešil.Z Googla môžem byť aj ja hoci vedec v nejakom odbore,hlavne ak ma nik nepozná z tých,s ktorými akosi riešim danú problematiku.Samozrejme potom to sú ľudia k poľutovaniu ako Blaha,ale cicmanec robí presne to samé. Strávil som nad motormi skvelých 52 rokov a ešte nejaké budú,ale tu ma nazve senilom človek čo má v mojom odbore vedomosti na úrovni môjho ho...
vpeto
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 20.11.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa vpeto »

A ty sa čuduješ že sa s tebou nechce baviť ked ho tak nazývaš? A nezdúvaj sa že aj on teba ( akcia - reakcia) Ako by si reagoval keby niekto tvojho otca nazval senilo, alebo podobne. Úcta k starším nič,? Inak vyčítaš mu že píše litánie ale asi nečítaš s porozumením( alebo vôbec ) čo mhlavaty píše inak by si si všimol že stále píše že každá značka má svoje prešlapy - každá ciže aj koncern.Dokonca napísal aj to že koncern narobil hajzloviny...nechci aby som to hladal najdi si...ale treba čítať s porozumením a nie vytrhávať z kontextu to čo vyhovuje aby sa dalo si kopnúť. Inak na margo moderátorstva nebol so náhodou tiež chvíľu moderátorom ( dávno pradávno 2011,2012?) A nebojoval si už vtedy s prispievajúcimi skrz gramatiky atď ? Ak nie sorry , bolo to dávno. Trošku sebareflexie by nezaškodilo....a nie len obhajovanie sa tým že to on začal to on neodpoveda... Mhlavaty nemá povinnosť ti odpovedať alebo komukoľvek..... ani nemá povinnosť byť objektívny...ani ty ..... a čo ? Za to má byť senilo? A ty si čo?
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa aristoteles »

Cico, ty bojujes proti hluposti? A cim?
Keby si nebol chuj, tak sa aspon ospravedlnis za toho "senilu".
Svoju zlobu uz neskryjes za to, ze chces diskutovat o technike. Nie teraz a nie takto.
Co si ty zalobca, ci co, číčo?

A pozdravijem moderatorov a admina a prosim ich, nech si vyberu hlavy z riti.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ešte raz pomaly. Čo je cieľ ? Cieľ je aby ktokoľvek,či píše duplicitne,či píše gramaticky s chybami,či sa pýta logicky či nie,dostal odpoveď v slušnom formáte a na svoju otázku.Aby sa téma nezvrhla na boj proti značke,na psychologické stránky ani miesto kde krátia chvílu nejaký kazisvet.Nech do témy píše ten,kto má čo povedať k prejednávanému problému.A nie čakať čo kto napíše a rozbiť tému kravinami ako hlinené prasiatko. O nič viac nejde.Ak si chce niekto pokecať,prosím,ale v sekcii na to určenej.Donekonečna pre zopár ľudí riešiť veci ktoré iné fóra ani len nepoznajú je ozaj vizitka adminitrácie,tu moderátor nezmôže vôbec nič a v dnešnom stave je zbytočný.Aby nik neriešil skutočne exemplárny prípad (fuly) ani po 13 výstrahách,to robia a ja tomu verím proste naschvál.Myslím že tým ďalším +- piatim by stačilo dať na známosť...to bolo naposledy !
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa seven549 »

miroslav114 napísal: 26.09.2022 15:38 Seven sory ale zatiaľ nemám také videnie aby som za tmy videl do áut kto tam sedí a hlavne keď leje ako včera na A1 rakúskej.
musis mat sledovacie oko ak jazdis nad limit.ja pozeram na auta predo mnou stale a vidim ze toto nezapada do premavky.fizlarske civilne auto ide vzdy inac ako bezny clovek ktory si ide slobodne.

dam ti priklad.napr vidim v nemecku nadupanu bmw3 coupe ziadne M ale taka napr co vidiet podla kolies znizenia a doplnkov ze to ma motor ktory taha.a este to je v dost blbej fabre ani nie tmava ani nie svetla modra bez metalizy.take nieco si nekupi ani pako.a ide pomalsie ako bezny obcan na vw polo.automaticky sleduj posadku.tie auta nemaju ani folie na oknach.alebo u nas biely lacny kombik superb 3 holy bosy moze aj nemusi mat cierne skla a ide tak medzi autami na dialnici tak ze to vidis ze tam skratka nepasuje.a uz sledujes posadku.
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Dobrá spotreba na dialnici

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Je to všetko sice veľmi pekne, ale policajti vedia merať aj odzadu.
Údajne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných