Kupa jazdenky 4x4 s dobrou spotrebou

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kultos
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.06.2012 17:38
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa jazdenky 4x4 s dobrou spotrebou

Príspevok od používateľa kultos »

Nissan Qashqai 1.6dci....
mischo1990
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 22.05.2020 18:39
Zdieľať na Facebook

Re: Kupa jazdenky 4x4 s dobrou spotrebou

Príspevok od používateľa mischo1990 »

Čaute všetci.
Prečítal som si všetky príspevky od Vás ďakujem za názor. Stručne odpovede k téme. Prácu mám zaplatenú dobre a keď tocim ZA BA tak mám mesačné náklady na palivo okolo 350€. Teraz ako išiel hore plyn tak niekedy ostávam v Ba Nakoľko cesta má stojí 32€ a hotel v BA 33€ :D za starých dobrých čias som točil ZA BA ZA za 19€... Bejvavalo. Prácu zmeniť neviem nakoľko prácu ktorú vykonávam môžem robiť LEN v BA a so sťahovaním to najbližšie 3 roky asi tiež nepôjde nakoľko mám postavený dom pri Žiline a Bratislavu ako mesto moc nemusím -Max by som išiel do Trenčína ďalej už nie :D iba že by sa chceli zmeniť daňové zákony.
Takže späť k téme.
Volal som chalanom čo mi robili Xsaru na LPG že robia aj Octavie 1.8 tsi na lpg (s prívstrekom benzinu (pomer 10/90) a že je ten systém lepší a lacnejší. Takže záver je buď Ostavia 1.8TSI 4x4, SX4, Outlander (ale to je krabica na diaľnici nevhodná) Duster 1.6 alebo by som možno skúsil aj scouta (prinajhoršom to predám ak s tým nebudem spokojný) BTW na xsare tocim tak 4000 keď idem 140km/h 😫😅😅

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných