Offroad/pickup od 12000

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
voo
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 24.01.2011 12:18
Zdieľať na Facebook

Offroad/pickup od 12000

Príspevok od používateľa voo »

Ahojte - zelam Vam uspesny novy rok!
Idem si po radu:
Po dlhom citani inzeratov a pozerani recenzii som dospel k zaveru ze sa neviem rozhodnut.
Predal som Caddyho a chcel by som si urobit radost nejakym offroadom s korbou do 10-12tis
Nieco ako navara, l200, amarok, hilux, ranger a pod - urcite doublecab, kedze tam chcem vozit aj rodinu. Auto ma byt prevazne na stavbu (napr dovizet paletu niecioho niekam), ale aj na "hranie" - tj sem tam sa vydat do terenu a trochu sa vyblaznit. Bude to druhe auto do rodiny. Mate nejake skusenosti co ano a co nie? Resp comu a kvoli comu sa vyvarovat? Dakujem
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Offroad/pickup od 12000

Príspevok od používateľa ivko1 »

Navara ako prvá preč, ak nechceš riešiť zlomený rám, drvivá väčšina ich je už zváraných
Hilux je asi trošku ina cenová kategoria.
Ja sosobne by som volil L200 lebo ako jedno z posledných sa dalo kúpiť s klasickou šlatpákou cez ktorú kvaltuješ pohon
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Offroad/pickup od 12000

Príspevok od používateľa Acon »

Hilux alebo L200
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: Offroad/pickup od 12000

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

L200 ,ISUZU DMax, Hilux je dobrý samozrejme ale zbytočne predražený kvôli povesti hlavne z minulosti lol
Navara je dosť poruchova
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných