Vykonne a spolahlive stare auto okolo 4000

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

oco, ale ved mas aj ine formy sebareprezentacie. Pozri si napr. Obciansky tribunal na youtube, mozes sa k nim pridat.
Alebo rovno do politiky, mas na to velmi dobre predispozicie, stale chces mat posledne slovo :)
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dep - aspoň tu, doma ho má gazdiná. lol
Edit: to nie je posledné slovo, ja očakávam, že mi zase niekto prihrá na smeč. :40bd:
DEBATA - ta ne?? :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tato kupa nedopadne dobre…
Toto podla zadanych kriterii a uvah vidim tak, ze zas dalsi pripad nerozvaznej chamtavosti.

Spominam si na borca, co cakal za mnou v rade na EK, oooo kruhy mal, Sko, ze to pred dvomi tyzdnami kupil, turoval motor na mieste, nech vsetci pocuju, co ma on za masinu…
Hej, lem mu akosi nedochadzalo, ze ten benzinovy smrad, co sa mu hrnul z vyfuku neznaci nic dobre…
Este, ze mu xenon nesvieti, ale to ze dako ukeca, lebo, ze vybojka stoji 40€… :40bd:
Nuz, zobrali ho zarovno mnou, na vedlajsiu masinu.
Lenze on nepostupil dalej, musel vycuvat.
A tak este cakal na mna kym prejdem STK a pytal sa, ze co s tym, ze mu povedali, ze ma vadny katalizator.
Zabava servisovat V8 a este s tym slavnym tiptronicom, co maju nabehane 10 x okolo zemegule. Tie katy su tam 4x kusy ???


Inak, cokolvek nez kupis, daj si na tym urobit (u nas to maju vedene ako “zvlastnu stk v plnom rozsahu“) EK/STK, co je kontrola avsak “neoficialna“.
By ma zaujimalo, kolko predavajucich pristupi na taku podmienku kontroly :d :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Načo by to robil,na pár klikov má všetko čo bude EK sledovať na obrazovke.proti tomu ani predávajúci nemôže ani ceknúť,bežne súhlasia s pozretím OBD.Aký je problém kúpiť emisne správne auto ?! A platí čo je emisne ok je aj technicky.Lenže to truhlíkov nezaujíma,peňazí je viac ako rozumu
Obrázok
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

aha, takze ak je auto emisne ok tak ma ok aj napravy a brzdy. Zaujimave, to som netusil, ze sa da pozriet cez OBD. Dobre vediet. :2f93:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Téma je spolahlivé STARE auto.
Prvým a hlavným znakom stareho auta je, že nemá OBD zásuvku.
Ak má nie je staré.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Ak padne uvaha na 220cdi mercedes tak posledny OM646 125kw bud posledne E W211 alebo prve C W204 ak staci C tak s tym motorom je vyborne ale za 4ry to nebude dobra kupa ak dobra tak musi byt stastie a ak dobra iba na oko tak nie velke vyhra ale zase komu ako. Jednemu moze spravit vrasky a druhemu dobru kupu. Auto samozrejme nie je len motor.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

achada napísal:aha, takze ak je auto emisne ok tak ma ok aj napravy a brzdy. Zaujimave, to som netusil, ze sa da pozriet cez OBD. Dobre vediet. :2f93:
Ak si sprostý sa nezapájaj !
EK nie je o nápravách
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

mastik29 napísal:cokolvek nez kupis, daj si na tym urobit (u nas to maju vedene ako “zvlastnu stk v plnom rozsahu“) EK/STK, co je kontrola avsak “neoficialna“.
By ma zaujimalo, kolko predavajucich pristupi na taku podmienku kontroly :d :D
mhlavaty napísal:Načo by to robil,na pár klikov má všetko čo bude EK sledovať na obrazovke.proti tomu ani predávajúci nemôže ani ceknúť,bežne súhlasia s pozretím OBD.Aký je problém kúpiť emisne správne auto ?! A platí čo je emisne ok je aj technicky.
Teraz som si nie celkom isty kto je tu sprosty alebo prinajlepsom potrebuje okuliare na citanie. :41c2:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Vycitavat niecim cez diagnostiku, ked su zas rozne firmicky, co sa zaoberaju dpf off, kat off, dtc off atd…
EK s STK je v kazdom vacsom meste, ta neoficial kontrola neni nijak draha, ked sa kupuje auto za xxx €.
Ked prejde, ma aspon ako taku istotu o technickom stave, nepotrebuje mechanika s diagnostikou za chrbtom. Navyse, drviva autoservisov, mechanikov sa ani po 20tich rokoch nenaucila poriadne zachadzat s koncernovou diagnostikou, s tou, ktorej vozovy park na slovensku ma najvyssie zastupenie. Vedia len zmazat, resetnut, tak preco hladat ihlu v kope sena?

Ja si myslim, ze vykonne auta z tych rokov, s tou cenovkou mavaju zvycajne uz toho posledneho majitela, alebo takeho, co to ako horuci zemiak predava. Alebo cierneho Petra?

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: leonNL, milok a 9 neregistrovaných