Suzuki S Cross - reklamácia vozidla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki S Cross - reklamácia vozidla

Príspevok od používateľa fzubaty »

Bolo by fajn doplnit aky tam mas motor, pripadne daj VIN kod.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki S Cross - reklamácia vozidla

Príspevok od používateľa autolaik »

pred kupou mojho tragaca som troska pokukal suzuki fora a dost casto sa tam opakovali staznosti na zle ,nepresne radenia rychlosti prakticky pri skoro vsetkych modeloch znacky. Aj kvoli tomu a hlavne aj pre potrebu automatu som zvolil vo vitare 1,6 atmosferu s aisin automatom. Dokonca tam udava vyrobca dost kratky servisny interval vymeny oleja v manualnej prevodovke,to som asi zatial u ziadnej inej znacky nezaregistroval.

Nesuhlasim ale s tvrdenim ze je to nekvalitna znacka , prave naopak,tie auta su v atm.benzine velmi spolahlive ,staci trosku kuknut fora a riesia sa tam vacsinou len blbosti.

Radenie ano, mal som moznost soferovat sx4 a splash, radenie tam neslo ani zdaleka tak lahko ako na mojej starej 20 rocnej fabii. Ale nic take,na co by sa nedalo zvyknut.

Uznavanie reklamacii,ano tam som aj ja narazil na neuveritelnu neochotu nieco riesit,ja som reklamoval supajucu sa farbu na dekoracnej liste volantu no neuspel som.
robo1034
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 10.10.2023 10:36
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki S Cross - reklamácia vozidla

Príspevok od používateľa robo1034 »

YxoYpsilono napísal: 11.10.2023 20:25
espacer napísal: 11.10.2023 17:09 ...vo všeobecnosti, Suzuki neuznáva ani nerieši žiadne záruky ani reklamácie...ja som kvôli tomuto svoje Suzuki radšej predal, pretože ked mi vystavili fakturu za záručnú opravu a musel som ju zaplatiť, povedal som že hádam stačilo a auto som predal...obrátil som sa aj na importéra a ten ma poslal do "teplých krajín"...takže Suzuki nikdy v živote a okrem toho je to aj tak len podpriemerná značka....

Suzuki na Slovensku nemá oficiálne zastúpenie.

Tie autá dovaza a predava firma msc _ logistická firma, ktorá preváža kakao a kontajnery a turistov po moriach.

Šéfom prevádzky je nejaká pepana z přahy.

Niet divu, že služby Suzuki na Slovensku stoja za hovno, keď to riadi predajca banánov z přahy.

Inak veľmi podobná situácia ako s Mazdou a ich neuznávanie reklamácii a Fordom.

Žiadne zastúpenie na Slovensku, žiadny rešpekt k zákazníkom.
msc je Magyar Suzuki Corporation Ltd -organizacna zlozka pre slovensko a to iste aj pre cesko ... pokial sa nemylim tak msc aj vyrabaju alebo vyrabali suzuki v madarsku.... takze ziadna nahodna "logisticka" firma co prevaza kakao banany a nejake to suzuki ....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki S Cross - reklamácia vozidla

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Suseda oproti som sa dnes pýtal na S Cross radenie,chodia on aj ona.Myslím to budú mať tak tri roky,kupovali nový..Na výsosť spokojný,totálne bez problémov.Auto asi jazdí samé mesto,počas dňa ho osemkrát vidím a osem tam nie je.
cokupit
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 05.04.2011 10:24
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki S Cross - reklamácia vozidla

Príspevok od používateľa cokupit »

fzubaty napísal: 12.10.2023 16:01 Bolo by fajn doplnit aky tam mas motor, pripadne daj VIN kod.
1,4 Booster jet 95 kW mild hydrid, M6

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných