Suzuki Grand Vitara I , 2,0 benzin 94kw - dvíhanie podvozku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

woren22
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.08.2017 18:03
Zdieľať na Facebook

Suzuki Grand Vitara I , 2,0 benzin 94kw - dvíhanie podvozku

Príspevok od používateľa woren22 »

Zdravím mám otázku ohľadne dvíhania podvozku na Suzuki Grand Vitara I , 2,0 benzin 94kw ,r.v.-1998, . Uvažujem svoju Vitaru zdvihnúť na polyuretánových podložkách nad pružiny -5cm a mali by zdvihnúť auto o 3,5cm a zaujímalo by ma či budu stačit len tie podložky alebo musím upravovať aj dĺžku tlmičov prípadne niečo iné ,a či by neskôr mohli byť kvôli tomu problémy pri STK .Ak s tým máte niekto skúsenosti budem vďačný za každú info
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

3,5 cm je nezmysel zdvíhať vysoké náklady, a účinok ani nezbadáš.
Mám origo Land rover freelander td4, a ML 163,164 a ani raz ma nenapadlo to zdvihnuť. Treba v terene vedieť jazdiť, povozím ťa po ranči a urbáre kde prešlo LKT 80,crystal 16045 alebo john deer 7000 som prešiel na každom mojom šerbly. Jedine,že ideš jazdiť offroad trial, ale tam treba minimalne desať centi nie 3,5cm!-To urobíš aj zmenou pneumatik,za minimum peňazí a starostí :4012:
Qcko
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 05.12.2009 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Qcko »

Dvíhal som pár áut (väčšina typ GOlf), vždy len podložkami pod pružiny alebo horné uloženie tlmiča. 3,5cm je na aute poznať dosť, je to taká maličkosť, ktorá pomôže a odvráti napr. poškodenie olejovej vane. Tlmiče pri takejto úprave netreba meniť a zvládnu to aj sériové.
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní