kúpa SX4

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hasky13
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 01.12.2008 20:06
Zdieľať na Facebook

kúpa SX4

Príspevok od používateľa hasky13 »

Ahojte, mám záujem kúpiť suzuki SX4 4WD poradte mi na čo si mám dávať pozor poprípade aké sa tam vyskytujú závady mám vyhliadnutú 1.6 r.v 2009 za celkom dobrú cenu
ivko1
Príspevky: 14967
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čo na to povedať, ked si niekto kúpi nové auto a predáva ho skôr ako je zdravé, vlastne po prvej zime tak nebude to asi len tak, asi zistil že to auto je na snehu asi tak dobré ako ŽIGULÁK s dvomi vreciami zemiakov v kufri...
Chod sa na to auto pozrieť z blízka a uvidíš čo to je za kvalitu, osobne som bol zo známym počas šrotovného aj v Suzuki a z toho auta smrdí hrozná lacnota, dobre vyzerá len na obrázku , tie sedačky, no HNUS. Spotreba tiež nebola najmenšia a to ju výrobca určite ešte trochu prikrášlil (bola uvedená tuším iba pri 20% použití 4x4) , za tolko chodí Impreza wagon zo stálym nevypínatelným pohonom 4x4, kúp si 1,5 a budeš určite spokojnenší, alebo predošlú generáciu s motorom1,6.
[img]http://images.autoexposure.co.uk/AETA40324/AETV27999846_1b.jpg[/img]
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

presne tie sedacky,kamos ma SX4 no hroza v tom sediet..
pali-nitra
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 27.11.2009 23:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pali-nitra »

Kvalita materialov je v Suzuki velký problém mam tri auta Suzuki Swif roky vyrobí 1989 1993 a 2007.
2007 materiálovo hrôza sedačka vrzgá ako rebrinák spojkový pedál račej ani nehovorím a plasty v interiéry no hrôza obloženie kufra každú chvíľu popravujem a dávam tam nové príchytky-čudlíky. Podlahový koberec je strach a hrôza v jednom keď sa ti tam dostane piesok vlasy pripadne psie chlpy nedá sa to vôbec povysávať .
Perlička na záver otváranie veka nádrže je v najnižšom bode pod sedadlom vodiča a je tam aj rozrezaný koberec a tak všetká voda v zimnom období tam vteká.
Staré Swifty boli omoc odolnejšie a materiálovo hodnejšie ako tie súčasné. Veľa detailov je v Suzuki nedomyslených no nato prídeš až pri užívaní.
Choď do bazáru a pozri ako vyzerá trojročná SX-štvorka aby si nebol sklamaný ako ja.
pali-nitra
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 27.11.2009 23:18
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pali-nitra »

S 89 a aj 93 som spokojný , no 2007 mi pije nervy. :3906:
mhnat
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 12.04.2009 13:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhnat »

Ta spotreba je hrozná :28b7:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

porovnavat ,,krizove,, auticka s osvedcenou zn. Subaru asi ani nema vyznam

komercne auto = SX4
kvalita = Subaru

asi preto je tam ten cenovy rozdiel

vseobecne ,,krizove,, auticka (vyrabane pod tlakom konkerencie na ceny) nemozu NIKDY konkurovat kvalite

obycajny uzivatel si pride na svoje aj pri SX4 a hadam nebude riesit detaily
fachman a ten co mal viac aut si samozrejme SX4 nekupi a radsej sa bude vozit v 5 rocnom Subaru ako v novej SX4, samozrejme ak to ma len do mesta a pre zenu, tak to je iny pripad ...
Subaru vie, preco ma staly pohon 4x4 takze netreba to spochybnovat, aj v horucom slnecnom dni sa moze clovek dostat do zaujimavej situacie (lahko poprana cesta = ako lad v zime)

Pri Subaru by som zvolil 2,0i nech to ma potrebny vykon, kto nema ten liter navrch, nech si kupi Tico :-)
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

oprava : poprsana cesta (ked neleje, len tak trochu zaprsi)
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných