Subaru - odpajanie od diagnostiky pocas merania emisnej

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Matko-Sniper
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.05.2009 20:19
Zdieľať na Facebook

Subaru - odpajanie od diagnostiky pocas merania emisnej

Príspevok od používateľa Matko-Sniper »

Caute, mam taky problem ... pocas emisnej kontroly technikovi 3x prerusilo komunikaciu medzi PC (Subaru Forester 2005), proste zacal meranie a za niekolko sekund ho odpojilo.. skontroloval som konektor OBD ale tam vyzera vsetko OK... nejake rady??? Dakujem :41c2:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Máš v tom plyn?
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Re: Subaru - odpajanie od diagnostiky pocas merania emisnej

Príspevok od používateľa jalabert »

Matko-Sniper napísal:Caute, mam taky problem ... pocas emisnej kontroly technikovi 3x prerusilo komunikaciu medzi PC (Subaru Forester 2005), proste zacal meranie a za niekolko sekund ho odpojilo.. skontroloval som konektor OBD ale tam vyzera vsetko OK... nejake rady??? Dakujem :41c2:
Skusit iny pristroj, inej znacky, na inej stanici. Vacsinou naju vsade Bosch, pouzivana je aj MAHA. Mal som Focus (r 2008), OBD bola v poriadku, ale emisna diagnostika Bosch sa od auta rovnako ako u teba odpajala. Musel som chodit na emisnu tam kde mali pristroj znacky MAHA.
Nerozumiem autám...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

na taku vec by trebalo upozornit urady ze akosi danna stanica nevie merat emisne koli vybaveniu
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

U niektorych fordov sa odpoji aj IDS ked je pripojena pri vypnutom motore a potom sa nastartuje ak je nastartovany a pripoji sa, potom nie je problem.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

seven549 napísal:na taku vec by trebalo upozornit urady ze akosi danna stanica nevie merat emisne koli vybaveniu
Seven - občan sa musí prispôsobiť orgánu štátneho dozoru , nikdy nie naopak.
To znamená že postupne vyhádžu všetky ameriky, časť japoncov a ostane tu len vozový park kompatibilný so stanicami stk.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní