Subaru Legacy Combi / Outback

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andrey1
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 26.08.2013 12:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andrey1 »

Zdar, na Outbacku ma oslovila hlavne priestrannost, fakt som si tam sedel vyvaleny ako v obyvacke na gauci :4090:

Pohon 4x4 by som do roka potreboval mozno 2-3x, skor ma laka ta vyssia svetla vyska, idealna na nase vysoke obrubniky a celkovo rozmlatene cesty. A samozrejme benzin, dieselovy tragac do mesta nepotrebujem.

V prospech Mondea hovori lacnejsi servis, dostupne diely a dost prijatelna spotreba, aj pri motorizacii 2.0 EcoBoost. Okrem toho sa bude dat urcite lepsie predat.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ten starší Outback nie je o nič menší, možno zanedbatelne, skôr opticky posobí že je menší.

Čo sa týka následného predaja, žiješ na SK, kde všetko benzínové okrem nákupných tašiek je ťažko predajné, zvlášť ak sa jedná o väčšie auto. Subaru sa ťažko predáva, ale ak je človek ktorý chce vyslovene 4x4 a má to byť osobák tak prenho je Subaru jedna z mála možností a naopak 3/4 bežnej ponuky je prenho nezaujímavá.

Spotreba : pre každé jedno auto platí že ideálnu spotrebu má len za ideálnych podmienok - aj nafťák si vie vela vypýtať, zvlášť ak je to nejaký moderný s DPF.

Trebárs ja mám spotrebu 10-11l, ale denne jazdím 1,5km do práce a 1,5km z práce, pár krát v týždni do mesta cca 7km + nejaká cukačka mestom. Čiže akokeby som jazdil mestom.
Koncom augusta som bol na Orave, dialnica 120km/h, okresky, výlet do Targu a priemer podla dotankovania 7,5l.
palicedubova
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 09.01.2014 14:08
Zdieľať na Facebook

Legacy nebo Outback

Príspevok od používateľa palicedubova »

Článek k věci a výživná diskuze pod článkem http://www.tipcars.com/magazin-subaru-l ... -8051.html
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Ahojte, je tu nejaký majiteľ Outbacku aktuálnej generácie ? Je to môj horúci kandidát na auto, ktoré chcem kupit o pár mesiacov, a chcel som pocut skúsenosti z prvej ruky.

Chcem rodinné auto s atmosférickým benzínom, s adekvátnymi objemom, v AT, no nič iné ako Outback mi s týmito požiadavkami nevychádza.

Preštudujem slovenské a české Subaru fóra.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
djg.junior
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.05.2010 11:42
Zdieľať na Facebook

Outback 2016

Príspevok od používateľa djg.junior »

Ahoj, mam outback 2016, kludne napis :2f93:

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných